Dizi Haberleri > Cesur Yürek Ömer’in Tercihi ne? 19. Bölüm Fragmanı

Cesur Yürek Ömer’in Tercihi ne? 19. Bölüm Fragmanı

Cesur Yürek Ömer’in Tercihi ne? 19. Bölüm Fragmanı

Show Tv’nin sevilen dizisi Cesur Yürek’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra Cesur Yürek 19. yeni tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyin. İyi seyirler. Tatar Ahmet ve Ömer, Kirve’nin akıllıca davranmasıyla şok olmuştur. Geçmişten gelen hesapları yeniden açan kirve kendi […]

23 Şubat 2017 - 15:36

Show Tv’nin sevilen dizisi Cesur Yürek’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra Cesur Yürek 19. yeni tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Nefes kesen yeni fragmanı ilk olarak buradan izleyin. İyi seyirler.

Tatar Ahmet ve Ömer, Kirve’nin akıllıca davranmasıyla şok olmuştur. Geçmişten gelen hesapları yeniden açan kirve kendi konseyini oluşturmaya başlar. Kirve’nin ardındaki güçlere karşı Tatar Ahmet ve Ömer’i zorlu günler beklemektedir. Atilla binbaşının arkasından giden Ömer, öğrendikleri karşısında şok olmuştur.

Öte yandan Tatar Ahmet ve Kirve’nin savaşında Ömer’in tercihi olayları tümden değiştirecektir. Ömer’in bu savaştaki tercihi ne? Tatar Ahmet, Ömer’in tercihini nasıl karşılayacak? Cesur Yürek yeni bölümüyle 2 Mart akşamı saat 20:00’dan itibaren Show Tv ekranlarında sizlerle olacak.

Cesur Yürek 19. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?