Dizi Haberleri > Çilek Kokusu 19. Bölüm Kamp Macerası Eğlenceli Geçiyor

Çilek Kokusu 19. Bölüm Kamp Macerası Eğlenceli Geçiyor

Çilek Kokusu 19. Bölüm Kamp Macerası Eğlenceli Geçiyor

Tabu oynarken girdikleri iddiayı kaybeden Erdem tatil programı yapar. Burak’la bir olup kızları sürpriz kampa götüreceklerdir. Kızlarla baş başa kaldıkları geceyi en iyi şekilde geçirmeyi isteyen erkekler bazı planlar yaparlar.

29 Ekim 2015 - 19:07

Erdem ve Burak, Çağla ile Aslı’yı belki beraber kalırız diyerek kampa götürüyor. Amaçları doğrultusunda kızları korkutmaya karar veren ikili, kendileri korkunca gülünç durumlara düşüyor.

Çilek Kokusu 19. Bölüm Özeti – 31 Ekim

Aslı ve Burak takip altında!

Tabu oynarken girdikleri iddiayı kaybeden Erdem tatil programı yapar. Burak’la bir olup kızları sürpriz kampa götüreceklerdir. Kızlarla baş başa kaldıkları geceyi en iyi şekilde geçirmeyi isteyen erkekler bazı planlar yaparlar. Bu planlar komik ve eğlenceli olaylara sebep olur. Bu arada Gani, Çağla’yla yaptığı anlaşma doğrultusunda Aslı’yı yakın takibe alır. Onları gölge gibi takip eden Gani gerçekleri öğrenecek midir?

Yayın Tarihi: 31 Ekim Cumartesi
Yayın Saati: 20.00

Çilek Kokusu 19. Bölüm Fragmanı

https://youtu.be/gsWZPbjwcJQ

Çilek Kokusu Dizisinin Konusu

İlk temas Aslı ile Burak arasında yaşanacak. Aslı bir pastane çalışan ve işinden de son derece memnundur. Evden işi işten eve giden ve Gonca dışında pek arkadaşı olmayan Aslı’nın hayatı Burak’la karşılaşınca bir anda değişir. Aslı ile Burak ufak bir kaza sonucu karşılaşırlar. Ama bu karşılaşma hiç de iyi sonuçlanmaz. Aslı, yetiştirmesi gereken pasta siparişini Burak yüzünden yetiştiremez ve işinde kovulur. Çok kızgın olan Aslı, Burak’la bir daha karşılaşmamak için dua eder. Ama kader bir kere onları buluşturmuştu ve bir daha ayırmayı hiç düşünmüyordu. İşinden kovulan Aslı arkadaşının Bodrum teklifini kabul ederek çalışmak için yola çıkar. Bu sırada Burak da babasının isteği ile Bodrum’daki otellerin başına geçmek için yola çıkar. Burak ve Aslı’nın yolları uçakta bir kez daha kesişir. Bu da yetmezmiş gibi ikili Bodrum’da adım attıkları her yerde karşılaşmaya başlar. Bu karşılaşmalar sonucu ikili arasında duygusal bir yakınlaşma başlayacak.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?