baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

Çilek Kokusu dizisinin yönetmeni kim oldu?

Çilek Kokusu dizisinin yönetmeni kim oldu?

Star TV ekranlarında seyircisiyle buluşan ve sevilen dizi Çilek Kokusu dizisinin yönetmeni değişerek izleyicilerini şaşırttı. Peni Çilek Kokusu’nun yeni yönetmeni kim oldu? Çilek Kokusu dizisi neden yönetmen değiştirdi?

Bazı çıkan haberlere göre dizi yönetmen değişikliğine gitti. Dizinin yönetmeni Filiz Gülmez Pakman ile Gold Film yollarını ayırmış gibi duruyor. Gold Film şirketi yeni yönetmen olarak Yedi Güzel Adam dizisinin yönetmeni Adnan Güler ismiyle anlaştığını bildirdi.

Demet Özdemir, Ekin Mert Daymaz ve Yusuf Çim’in başrollerini paylaştığı sevilen dizi bakalım önümüzde ki bölümlerde nasıl bir konsept izleyecek?

Karşıt karakterleri canlandıran başrollerde ki karakterler Aslı ve Burak değişik ve şaşırtıcı bir biçimde tanışmıştır. Bu tanışma sonrasında iki taraf da artık karşılaşmayacaklarını düşünselerde Aslı, Burak ve Volkan karakteri Bodrum’da tesadüfen bir araya gelir.

Çilek Kokusu dizisi her çarşamba 20.00 saatinde Star TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Bakalım yeni yönetmenden sonra dizinin konsepti değişecek mi? Dizide ne türl değişiklikler göreceğiz? Çekimlerde ki tarz ne olacak? Hepsi ve daha fazlası Çilek Kokusu yeni bölümlerinde.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>