Dizi Haberleri > Çilek Kokusu dizisinin yönetmeni kim oldu?

Çilek Kokusu dizisinin yönetmeni kim oldu?

Çilek Kokusu dizisinin yönetmeni kim oldu?

Çilek Kokusu’nun yeni yönetmeni kim oldu?

29 Temmuz 2015 - 17:07

Çilek Kokusu dizisinin yönetmeni kim oldu?

Star TV ekranlarında seyircisiyle buluşan ve sevilen dizi Çilek Kokusu dizisinin yönetmeni değişerek izleyicilerini şaşırttı. Peni Çilek Kokusu’nun yeni yönetmeni kim oldu? Çilek Kokusu dizisi neden yönetmen değiştirdi?

Bazı çıkan haberlere göre dizi yönetmen değişikliğine gitti. Dizinin yönetmeni Filiz Gülmez Pakman ile Gold Film yollarını ayırmış gibi duruyor. Gold Film şirketi yeni yönetmen olarak Yedi Güzel Adam dizisinin yönetmeni Adnan Güler ismiyle anlaştığını bildirdi.

Demet Özdemir, Ekin Mert Daymaz ve Yusuf Çim’in başrollerini paylaştığı sevilen dizi bakalım önümüzde ki bölümlerde nasıl bir konsept izleyecek?

Karşıt karakterleri canlandıran başrollerde ki karakterler Aslı ve Burak değişik ve şaşırtıcı bir biçimde tanışmıştır. Bu tanışma sonrasında iki taraf da artık karşılaşmayacaklarını düşünselerde Aslı, Burak ve Volkan karakteri Bodrum’da tesadüfen bir araya gelir.

Çilek Kokusu dizisi her çarşamba 20.00 saatinde Star TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

Bakalım yeni yönetmenden sonra dizinin konsepti değişecek mi? Dizide ne türl değişiklikler göreceğiz? Çekimlerde ki tarz ne olacak? Hepsi ve daha fazlası Çilek Kokusu yeni bölümlerinde.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?