Dizi Haberleri > Cingöz Recai Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

Cingöz Recai Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

Cingöz Recai Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu‘nun merakla beklenen yeni filmi belli oldu. Ekranların sevilen oyuncularından Kenan İmirzalıoğlu 2016-2017 yeni sezonunda Cingöz Recai filminde rol alacaktır. Bir süredir hangi dizide rol alacak diye beklenen oyuncu bu sene dizi yerine filmde rol alacağını bildirdi. Ünlü oyuncu filmde Cingöz Recai karakterini canlandıracaktır. Kenan […]

05 Eylül 2016 - 12:37

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu‘nun merakla beklenen yeni filmi belli oldu. Ekranların sevilen oyuncularından Kenan İmirzalıoğlu 2016-2017 yeni sezonunda Cingöz Recai filminde rol alacaktır. Bir süredir hangi dizide rol alacak diye beklenen oyuncu bu sene dizi yerine filmde rol alacağını bildirdi. Ünlü oyuncu filmde Cingöz Recai karakterini canlandıracaktır.

Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü mezunudur. Üniversite yıllarında ısrarlar üzerine bir ajansta mankenliğe başladı. Katıldığı Best Model Of Turkey ve Best Model Of The World yarışmalarında birincilik elde etti. Kariyeri işte bundan sonra başladı. Dizilerden teklifler alan İmirzalıoğlu, efsane dizi Deli Yürek ile başrolde oynadı. Bir çok dizi ve filmde rol alan yakışıklı oyuncu Acı Hayat, Ezel ve Karadayı dizilerinde çok beğenildi.

cingoz-recai-dizisi

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?