Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Çoban Yıldızı 4. Bölüm Fragmanı Seyit ve Zühre Kaçmayı Başarabilecek midir?

Zühre ve Seyit’in Kapadokya’da başlayan İstanbul’a kadar uzanan gerilim dozu yüksek, aşk hikayesinin anlatıldığı yeni dizi Çoban Yıldızı’ndan beklenen fragman yayınlandı. Bu akşam yayınlanan bölümün bitimiyle yayınlanan Çoban Yıldızı 4. bölüm fragmanı an itibarıyla buradan izleyicinin ilgisine sunuldu. Merakla beklenen büyüleyici fragmanı ilk buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Zühre, Seyit’in sayesinde yangından kurtulmuştur. Ancak Seyit ve ailesi eldeki […]

Çoban Yıldızı 4. Bölüm Fragmanı Seyit ve Zühre Kaçmayı Başarabilecek midir?
16 Mart 2017 - 17:33 'de eklendi.

Zühre ve Seyit’in Kapadokya’da başlayan İstanbul’a kadar uzanan gerilim dozu yüksek, aşk hikayesinin anlatıldığı yeni dizi Çoban Yıldızı’ndan beklenen fragman yayınlandı. Bu akşam yayınlanan bölümün bitimiyle yayınlanan Çoban Yıldızı 4. bölüm fragmanı an itibarıyla buradan izleyicinin ilgisine sunuldu. Merakla beklenen büyüleyici fragmanı ilk buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Zühre, Seyit’in sayesinde yangından kurtulmuştur. Ancak Seyit ve ailesi eldeki avuçtaki her şeylerini kaybetmiştir. Karakaya’ları kendilerine düşman eden Seyit ve ailesinin kaçmaktan başka çaresi kalmamıştır. Zühre, sorumlu olduğunu düşünerekten aileye zarar gelmemesi için kaçmayı dener.

Seyit ise Zühre’yle beraber uzak diyarlara gitme derdindedir. Fakat Karakaya’lardan kaçmaları zor görünmektedir. Zekkar her yeri yakıp yıkarken, bu defa büyük bir  olay meydana gelir. Çoban Yıldızı 4. yeni bölümüyle 23 Mart Perşembe akşamı Fox Türkiye ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor olacak.

Çoban Yıldızı 4. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER