Dizi Haberleri > Çoban Yıldızı Zühre Kimdir? Zühre Filiz Gerçek Adı?

Çoban Yıldızı Zühre Kimdir? Zühre Filiz Gerçek Adı?

Çoban Yıldızı Zühre Kimdir? Zühre Filiz Gerçek Adı?

Son olarak Kaçın Kurası dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu Fox’un yeni dizisi Çoban Yıldızı ile ekranlara dönüyor. Şükrü Özyıldız ile başrollerde yer alacak olan başarılı oyuncu dizide Zühre Filiz karakterini canlandıracak.  Güzeller güzeli Zühre, masum olduğu kadar tuttuğunu koparan biridir. Küçük yaştan beri annesi ile tarlada […]

13 Şubat 2017 - 12:35

Son olarak Kaçın Kurası dizisinde izlediğimiz güzel oyuncu Fox’un yeni dizisi Çoban Yıldızı ile ekranlara dönüyor. Şükrü Özyıldız ile başrollerde yer alacak olan başarılı oyuncu dizide Zühre Filiz karakterini canlandıracak.  Güzeller güzeli Zühre, masum olduğu kadar tuttuğunu koparan biridir. Küçük yaştan beri annesi ile tarlada çalışıp halı dokumacılığı yapıştır. İstemediği biri ile evlendirileceği gündeme geldiğinde babasına karşı çıkıp aile baskısını Seyit’le kıracaktır.

Selin Şekerci Kimdir? 1 Haziran 1989 tarihinde İzmir’de doğan Selin Şekerci, İzmir Devlet Tiyatrosunda eğitim aldı. Daha sonraki zamanlarda İstanbul’a gelen güzel oyuncu reklamlarda ve dizilerde oynamaya başladı. Kavak Yelleri, Leyla ile Mecnun gibi dizilerde rol alan ünlü oyuncu Kaçak Gelinler dizisindeki başarılı olan performansı ile çıkış yakalamıştır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?