Dizi Haberleri > Çok Uzak Fazla Yakın Film Fragmanı 23 Eylül Sinemalarda

Çok Uzak Fazla Yakın Film Fragmanı 23 Eylül Sinemalarda

Çok Uzak Fazla Yakın Film Fragmanı 23 Eylül Sinemalarda

Tutkulu bir aşkın anlatıldığı yeni bir film beyazperde izleyicisiyle buluşuyor. Çok Uzak Fazla Yakın adında vizyona girmesi planlanan filmin tarihi açıklandı. 23 Eylül 2016 Cuma günü vizyona girecek olan film adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Sırlarla dolu filmin muhteşem aşkı sinemaseverlere kapı açıyor. Ateş film’in yapımcılığını üstlendiği […]

25 Ağustos 2016 - 11:36

Tutkulu bir aşkın anlatıldığı yeni bir film beyazperde izleyicisiyle buluşuyor. Çok Uzak Fazla Yakın adında vizyona girmesi planlanan filmin tarihi açıklandı.

23 Eylül 2016 Cuma günü vizyona girecek olan film adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Sırlarla dolu filmin muhteşem aşkı sinemaseverlere kapı açıyor.

Ateş film’in yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda unutulmaz dizilere imza atan Türkan Derya oturuyor. Filmin başrollerinde ekranların yakından bilinen yüzü Burcu Biricik ve Özgün Çoban rol alıyor. Başrol oyuncuların dışında deneyim kazanmış Alican Yücesoy, Metin Coşkun, Servet Pandur, Gamze Karaduman ve Kaan Yılmaz gibi oyuncular yer almaktadır.

Çok Uzak Fazla Yakın Vizyon Tarihi

Film beyazperde seyircisiyle 23 Eylül 2016 Cuma günü buluşacaktır.

Çok Uzak Fazla Yakın Nerede Çekiliyor?

Çekimleri başlayan filmin nerede çekildiği konusunda net bir fikir yok. Konu hakkında detaylı bilgiler elimize geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Çok Uzak Fazla Yakın Konusu;

Tanışmalarının ardından iki üniversiteli gencin inişli çıkışlı yaşadıkları tutkulu aşkın hikayesi anlatılacaktır.

Çok Uzak Fazla Yakın Oyuncuları;

Burcu Biricik;

cok-uzak-fazla-yakin-burcu-biricik

Özgün Çoban;

cok-uzak-fazla-yakin-ozgun-coban

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?