Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Dayan Yüreğim 13. Bölüm ”Final” Fragmanı Yayınlandı!

Dayan Yüreğim’in etkileyici yeni bölümü bu akşam Fox Türkiye’de ekranlara geldi. Yeni bölüm bu akşam yayınlanırken dizinin, ”13. bölüm final fragmanı” hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Cuma akşamları yayınlanan dizinin son tanıtımını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Suçunu itiraf eden Atıf, adalete teslim olur. Ekrem ise karısının kendisini aldatmasına ve Atıf’ın suçunu itiraf etmesine dayanamayıp kalp krizi […]

Dayan Yüreğim 13. Bölüm ”Final” Fragmanı Yayınlandı!
17 Nisan 2017 - 17:30 'de eklendi.

Dayan Yüreğim’in etkileyici yeni bölümü bu akşam Fox Türkiye’de ekranlara geldi. Yeni bölüm bu akşam yayınlanırken dizinin, ”13. bölüm final fragmanı” hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Cuma akşamları yayınlanan dizinin son tanıtımını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Suçunu itiraf eden Atıf, adalete teslim olur. Ekrem ise karısının kendisini aldatmasına ve Atıf’ın suçunu itiraf etmesine dayanamayıp kalp krizi geçirir. O esnada Ekrem’in yanında olan İnci gerçek yüzünü göstermiştir. Kardeşi Selim’in felçli kalmasına yol açan kişinin Atıf olduğunu öğrenen Seray ise dağılmıştır.

Hatta ve hatta Suzan’ın ve babasının bu durumdan yararlandığını öğrenir. Senelerdir annesini suçlayan Seray sonunda gerçeği öğrenmiş ve annesinin suçsuz olduğunu anlamıştır. Dayan Yüreğim 28 Nisan 2017 cuma akşamı ”final” bölümüyle Fox tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Dayan Yüreğim 13. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER