Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Dayan Yüreğim 8. Bölüm Fragmanı Elvan özgürlüğüne kavuşacak mıdır?

Dayan Yüreğim’in etkileyici 7. yeni bölümü bu akşam Fox Türkiye’de ekranlara geldi. Yeni bölüm bu akşam yayınlanırken dizinin 8. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Cuma akşamları yayınlanan dizinin yeni tanıtımını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Atıf, Seray’ın başına bir şeyler geldiğini fark etmesiyle Rıfat’tan bilgi alır. Seray’ın hastaneye kaldırılmasıyla Elvan kızının yanından bir an olsun ayrılmaz. Öte […]

Dayan Yüreğim 8. Bölüm Fragmanı Elvan özgürlüğüne kavuşacak mıdır?
17 Mart 2017 - 18:36 'de eklendi.

Dayan Yüreğim’in etkileyici 7. yeni bölümü bu akşam Fox Türkiye’de ekranlara geldi. Yeni bölüm bu akşam yayınlanırken dizinin 8. bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye aktarıldı. Cuma akşamları yayınlanan dizinin yeni tanıtımını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Atıf, Seray’ın başına bir şeyler geldiğini fark etmesiyle Rıfat’tan bilgi alır. Seray’ın hastaneye kaldırılmasıyla Elvan kızının yanından bir an olsun ayrılmaz. Öte yandan Atıf hastaneye gelirken, Rıfat’ın engeline takılır. Fakat Elvan bu konuda ona destek olur. Atıf’ın Elvan’ı eve bırakacak olması eski olayları hatırlatır.

Diğer yandan Fuat, Elvan’ın hapse girmemesi için elinden gelini yapmaya çalışır. Tehditlere karnı tok olan Fuat davayı üstlenir. Duruşma günü geldiğinde Fuat’ın duruşmaya yetişmesi gerekirken, bu defa İnci’nin oyunlarına maruz kalır. Dayan Yüreğim 24 Mart 2017 cuma akşamı yeni bölümüyle Fox tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Dayan Yüreğim 8. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER