reklam

Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Fox ekranlarından yayınlanmak üzere adını duyuran yeni dizinin adı Dayan Yüreğim oldu. Ece Uslu ile Cansel Elçin‘in başrollerini paylaşacağı yeni dizi çok yakında Fox ekranlarında yayın hayatına geçecek.

Senaryo yazarı Ozan Yurdakul’un olduğu yeni dizinin yapımcılığını Endemol Shine Türkiye üstlendi. Zerda adlı diziyle adını tüm Türkiye’ye duyuran son olarak da Karagül’de dört sezon boyunca Ebru karakterine hayat veren Ece Uslu ile Hatırla Sevgili, Kırık Kanatlar ve Kötü Yol gibi dizilere hayat veren Cansel Elçin başrolleri paylaşacak. Çok yakında Fox’da başlayacak olan dizinin detaylı bilgileri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak.

Dayan Yüreğim dizisinde Ece Uslu‘nun kızını Nilay Deniz canlandıracak.. Dizi çok yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak.

Dayan Yüreğim Konusu

Her şeyini kaybeden bir kadının çocuklarıyla beraber hayatta kalma çabasını anlatan bir hikaye..

Dayan Yüreğim Fragmanı

Dayan Yüreğim Oyuncuları

Ece Uslu (Elvan);

9 Eylül 1974 İzmir doğumlu Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. İzmir Devlet Tiyatrosu Bale ve Müzik eğitimi aldı. Daha sonra iki sene boyunca İstanbul Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda eğitim gördü. Kariyerine ilk olarak tiyatro ile başlayan deneyimli oyuncu televizyon dünyasıyla 1996 senesinde tanıştı. Kara Melek adlı diziyle başlayan televizyon dünyasında Zerda dizisiyle tüm Türkiye’nin ilgisini gördü. Ardından bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol alan güzel oyuncu son olarak Karagül adlı dizide Ebru karakterine hayat verdi.

Dayan Yüreğim Elvan

Cansel Elçin (Fuat Kaya);

20 Eylül 1971 İzmir doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Fransa’da Ecole Florent adlı tiyatro okulunda oyunculuk eğitimi aldı. 2005 senesinde televizyon dünyasıyla tanıştı. Kırık Hayatlar adlı diziyle başlayan oyunculuk kariyerine bir çok dizi ve sinema filmi sığdırdı. Hatırla Sevgili, Gönülçelen, Kötü Yol ve Eve Dönüş gibi dizilere hayat verdi.

Dayan Yüreğim Fuat Kaya

Berk Atan (Atıf Şanal);

26 Eylül 1991 İzmir doğumlu Türk manken ve aynı zamanda oyuncudur. 2012 senesinde Best Model of Turkey yarışmasında birinci oldu. Bir sene sonra Herşey Yolunda Merkez dizisiyle oyunculuğa adım attı. Ardından Güneşin Kızları adlı televizyon dizisiyle tüm dikkatleri üzerine topladı.

Dayan Yüreğim Atıf Şanal

Nilay Deniz (Seray);

3 Mayıs 1993 Aydın doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 2010 senesinde oyunculuğa başlayan genç oyuncu ilk olarak Behzat Ç. Bir Ankata Polisiyesi adlı televizyon dizisinde rol aldı. Genç oyuncu daha sonra Mor Menekşeler, 20 Dakika, Güneşi Beklerken, Ah Neriman ve Aşk Yeniden adlı dizilere hayat verdi.

Dayan Yüreğim Seray

Ege Aydan (Ekrem Şanal);

Bora Akkaş;

Didem İnselel (İnci Şanal);

Tuncer Salman (Remzi);

Bengi Öztürk (Aysun Kaya);

Aydan Koptur (Buse);

Ferit Kaya (Cengiz);

Korel Cezayirli;

Bülent Alkış (Tahir);

Özlem Maden (Gülsüm);

Mehmet Aslan (Yaman);

Miray Akay;

Elif Sönmez (Meral);

Brad Berke Bayrak (Selim);

Fulya Ülvan (Suzan);

Meriç Şenlikoğlu (Senem);

Serap Matyaş (Asiye);

Share
1029 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ