Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Dayan Yüreğim Oyuncu Rolleri için ilk oyuncunun resmine tıklayıp sırayla ilerleyin. Ayrıca dizi hakkında ki detaylı bilgilere alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Fox ekranlarından yayınlanmak üzere adını duyuran yeni dizi Dayan Yüreğim bu akşam yayın hayatına başlıyor. Ece Uslu ile Cansel Elçin‘in başrollerini paylaşacağı yeni dizi bu akşamdan itibaren her hafta cuma günü Fox ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Senaryo […]

Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri
03 Şubat 2017 - 13:15 'de eklendi.


Dayan Yüreğim Oyuncu Rolleri için ilk oyuncunun resmine tıklayıp sırayla ilerleyin. Ayrıca dizi hakkında ki detaylı bilgilere alt kısımdan ulaşabilirsiniz.

Fox ekranlarından yayınlanmak üzere adını duyuran yeni dizi Dayan Yüreğim bu akşam yayın hayatına başlıyor. Ece Uslu ile Cansel Elçin‘in başrollerini paylaşacağı yeni dizi bu akşamdan itibaren her hafta cuma günü Fox ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Senaryo yazarı Ozan Yurdakul’un olduğu yeni dizinin yapımcılığını Endemol Shine Türkiye üstlendi. Zerda adlı diziyle adını tüm Türkiye’ye duyuran son olarak da Karagül’de dört sezon boyunca Ebru karakterine hayat veren Ece Uslu ile Hatırla Sevgili, Kırık Kanatlar ve Kötü Yol gibi dizilere hayat veren Cansel Elçin başrolleri paylaşacak. Çok yakında Fox’da başlayacak olan Dayan Yüreğim dizisinde Ece Uslu‘nun kızını Nilay Deniz canlandıracak.. Dizi ilk bölümünden itibaren 3 Şubat 2017 Cuma günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında başlayacak.

Dayan Yüreğim Konusu

Her şeyini kaybeden bir kadının çocuklarıyla beraber hayatta kalma çabasını anlatan bir hikaye..

Dayan Yüreğim Fragmanı

Dayan Yüreğim Oyuncuları

Ece Uslu (Elvan);

9 Eylül 1974 İzmir doğumlu Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. İzmir Devlet Tiyatrosu Bale ve Müzik eğitimi aldı. Daha sonra iki sene boyunca İstanbul Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda eğitim gördü. Kariyerine ilk olarak tiyatro ile başlayan deneyimli oyuncu televizyon dünyasıyla 1996 senesinde tanıştı. Kara Melek adlı diziyle başlayan televizyon dünyasında Zerda dizisiyle tüm Türkiye’nin ilgisini gördü. Ardından bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol alan güzel oyuncu son olarak Karagül adlı dizide Ebru karakterine hayat verdi.

Cansel Elçin (Fuat Kaya);

20 Eylül 1971 İzmir doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Fransa’da Ecole Florent adlı tiyatro okulunda oyunculuk eğitimi aldı. 2005 senesinde televizyon dünyasıyla tanıştı. Kırık Hayatlar adlı diziyle başlayan oyunculuk kariyerine bir çok dizi ve sinema filmi sığdırdı. Hatırla Sevgili, Gönülçelen, Kötü Yol ve Eve Dönüş gibi dizilere hayat verdi.

Berk Atan (Atıf Şanal);

26 Eylül 1991 İzmir doğumlu Türk manken ve aynı zamanda oyuncudur. 2012 senesinde Best Model of Turkey yarışmasında birinci oldu. Bir sene sonra Herşey Yolunda Merkez dizisiyle oyunculuğa adım attı. Ardından Güneşin Kızları adlı televizyon dizisiyle tüm dikkatleri üzerine topladı.

Nilay Deniz (Seray);

3 Mayıs 1993 Aydın doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 2010 senesinde oyunculuğa başlayan genç oyuncu ilk olarak Behzat Ç. Bir Ankata Polisiyesi adlı televizyon dizisinde rol aldı. Genç oyuncu daha sonra Mor Menekşeler, 20 Dakika, Güneşi Beklerken, Ah Neriman ve Aşk Yeniden adlı dizilere hayat verdi.

Ege Aydan (Ekrem Şanal);

15 Haziran 1958 Ankara doğumlu Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümünde eğitim aldı. Asmalı Konak’ta Yaman karakteriyle rol aldığı yıllarda ekranlarda tanındı. Daha sonra Kavak Yelleri ile ününe ün kattı.

Bora Akkaş (Rıfat);

Türk oyuncu 12 Ekim 1990 İstanbul doğumludur. Eğitimini Özel Kadıköy Güzel Sanatlar Lisesinde tamamladı. Ayrıca İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi alan genç oyuncu Geniş Aile dizisiyle ekranlarda tanındı. Ardından sırasıyla Bebek İşi, Boynu Bükükler ve Çifte Saadet gibi yapımlarda yer aldı.

Didem İnselel (İnci Şanal);

Türk oyuncu 1 Ocak 1976 İstanbul doğumludur. Eğitimini Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünde tamamladı. Daha sonra eğitimine Şahika Tekand Studio oyuncularında bir süre oyunculuk dersleri aldı. İlk oyunculuk kariyerine Kavak Yelleri dizisiyle başlangıç yapan başarılı oyuncu ardından rol aldığı Beni Böyle Sev ve O Hayat Benim dizilerinde ün kazandı.

Tuncer Salman (Remzi);

Türk oyuncu 1 Ocak 1965 yılında Uşak’ta doğdu. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Beşik Kertmesi dizisiyle ekranlarda tanınan usta oyuncu ardından sırasıyla Annem, Kurtlar Vadisi, Dila Hanım ve Kördüğüm isimli dizilerde rol aldı.

Bengi Öztürk (Aysun Kaya);

28 Aralık 1980 Almanya doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Gazi Üniversitesi Ekonomi bölümünde okuduğu yıllarda katıldığı Türkiye’nin Yıldızları isimli yarışmada dereceye girdi. Daha sonra yapımcıların dikkatini çeken Öztürk oyuncu olmaya karar verdi. Rol aldığı Şöhret dizisiyle ekranlarda tanındıktan sonra Canım Ailem, Yalan Dünya ve Küçük Gelin isimli yapımlarda ün kazandı.

Aydan Koptur (Buse);

Türk oyuncu 1 Ocak 1990 İstanbul doğumludur. İstanbul Devlet Konservatuvarı Bale bölümünden mezundur. Muhteşem Yüzyıl ile oyunculuğa başlayan güzel oyuncu daha sonra Çocuklar Duymasın ve Seviyor Sevmiyor adlı dizilerin kadrosunda yer aldı.

Ferit Kaya (Cengiz);

24 Şubat 1984 doğumlu oyuncu Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı bölümünden mezun oldu. Kavak Yelleri ile oyunculuk kariyerine başladıktan sonra rol aldığı Öyle Geçer Bir Zaman Ki dizisiyle ekranlarda tanındı. Başarılı oyuncu ardından sırasıyla Kayıp, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Familya isimli dizilerde sahne aldı.

Korel Cezayirli (Taner);

Türk oyuncu 2 Nisan 1976 yılında Ankara’da doğdu. Eğitimini Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümünde tamamladı. Köprü dizisiyle televizyon dünyasında adını duyuran deneyimli oyuncu daha sonra sırasıyla Ayrılık, Karadağlar, Lale Devri, Düşler ve Umutlar ile Yeter isimli dizilerde rol aldı.

Bülent Alkış (Tahir);

1 Ocak 1974 yılında İzmir’de dünyaya gelen Türk oyuncu, kariyerine Tiyatro ile başlangıç yaptı. 1998 yılında Aynalı Tahir isimli diziyle televizyon dünyasında rol almaya başladı. Daha sonra sırasıyla Yedi Numara, Çemberimde Gül Oya, Arka Sokaklar, Umut Yolcuları, Umutsuz Ev Kadınları, İffet ve Filinta gibi önemli yapımlarda sahne aldı.

Özlem Maden (Gülsüm);

Türk oyuncu 7 Ocak 1986 yılında Adapazarı’nda dünyaya geldi. Eğitimini İstanbul sanat ve iletişim teknolojileri bölümünde tamamladı. 2007 yılında Bez Bebek dizisiyle oyunculuğa başlayan güzel oyuncu daha sonra Umut Yolcuları ve Aşkın Bedeli dizilerinde rol aldı.

Mehmet Aslan (Yaman);

Türk oyuncu 24 Nisan 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Yeditepe Üniversitesinde eğitimini tamamlayan başarılı oyuncu Doktorlar dizisiyle ekranlarda tanındı. Ardından rol aldığı Asayiş Berkkemal ve Kördüğüm dizilerinde ününe ün kattı.

Miray Akay (Nazlı);

17 Temmuz 2000 yılında Ukrayna’da dünyaya gelen genç oyuncu eğitim hayatına halen devam etmektedir. Bitmeyen Şarkı, 20 Dakika, Benim Adım Gültepe ve Güneşin Kızları gibi dizilerde rol aldı.

Elif Sönmez (Meral);

Türk oyuncu 20 Kasım 1980 yılında İstanbul’da doğdu. Brera Milano Güzel Sanatlar Akademisi Heykel Bölümü mezunlarındandır. Asi dizisiyle televizyon dünyasında ilk rolünü alan başarılı oyuncu daha sonra Resi ve Karadayı isimli dizilerde yer aldı.

Serap Matyaş (Asiye);

Türk oyuncu 16 Kasım 1980 İstanbul doğumludur. Akademi İstanbul Tiyatro Bölümü mezunudur. Konuk oyuncu olarak rol aldığı Köprü dizisiyle oyunculuğa başladı. Ardından rol aldığı Annem, Sakarya Fırat ve Ankara’nın Dikmeni’ndeki performansıyla beğeni topladı.

Fulya Ülvan (Suzan);

Türk oyuncu 15 Mart 1976 yılında Sivas’ta doğdu. Kariyeri boyunca Hayat Yolunda ve Beş Kardeş dizilerinde sahne aldı.

Bret Berke Bayrak (Selim);

Meriç Şenlikoğlu (Senem);

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER