reklam
01 Aralık 2016

Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncuları Konusu ve Fragmanı

Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncuları Konusu ve Fragmanı

Fox ekranlarından yayınlanmak üzere adını duyuran yeni dizi Elvan’ın adı değiştirildi. Yeni dizinin adı Dayan Yüreğim oldu. Ece Uslu ile Cansel Elçin’in başrollerini paylaşacağı yeni dizi çok yakında Fox ekranlarında yayın hayatına geçecek.

Senaryo yazarı Ozan Yurdakul’un olduğu yeni dizinin yapımcılığını Endemol Shine Türkiye üstlendi. Zerda adlı diziyle adını tüm Türkiye’ye duyuran son olarak da Karagül’de dört sezon boyunca Ebru karakterine hayat veren Ece Uslu ile Hatırla Sevgili, Kırık Kanatlar ve Kötü Yol gibi dizilere hayat veren Cansel Elçin başrolleri paylaşacak. Çok yakında Fox’da başlayacak olan dizinin detaylı bilgileri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak.

Dayan Yüreğim dizisinde Ece Uslu‘nun kızını Nilay Deniz canlandıracak.. Dizi çok yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak.

Dayan Yüreğim Konusu

Dizinin konusu hakkında çalışmalar sürmektedir. Detaylı bilgiler sizlerle paylaşılacak.

Dayan Yüreğim Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı, fragman yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşılacak.

Dayan Yüreğim Oyuncuları

Ece Uslu;

9 Eylül 1974 İzmir doğumlu Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. İzmir Devlet Tiyatrosu Bale ve Müzik eğitimi aldı. Daha sonra iki sene boyunca İstanbul Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda eğitim gördü. Kariyerine ilk olarak tiyatro ile başlayan deneyimli oyuncu televizyon dünyasıyla 1996 senesinde tanıştı. Kara Melek adlı diziyle başlayan televizyon dünyasında Zerda dizisiyle tüm Türkiye’nin ilgisini gördü. Ardından bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol alan güzel oyuncu son olarak Karagül adlı dizide Ebru karakterine hayat verdi.

ece-uslu-kimdir

Cansel Elçin;

20 Eylül 1971 İzmir doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Fransa’da Ecole Florent adlı tiyatro okulunda oyunculuk eğitimi aldı. 2005 senesinde televizyon dünyasıyla tanıştı. Kırık Hayatlar adlı diziyle başlayan oyunculuk kariyerine bir çok dizi ve sinema filmi sığdırdı. Hatırla Sevgili, Gönülçelen, Kötü Yol ve Eve Dönüş gibi dizilere hayat verdi.

elvan-dizisi-cansel-elcin

Nilay Deniz;

3 Mayıs 1993 Aydın doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. 2010 senesinde oyunculuğa başlayan genç oyuncu ilk olarak Behzat Ç. Bir Ankata Polisiyesi adlı televizyon dizisinde rol aldı. Genç oyuncu daha sonra Mor Menekşeler, 20 Dakika, Güneşi Beklerken, Ah Neriman ve Aşk Yeniden adlı dizilere hayat verdi.

nilay-deniz-kimdir

loading...
loading...
Share
153 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ