Dizi Haberleri > Dayan Yüreğim Seray Annesini Affedecek mi? 4. Bölüm Fragmanı

Dayan Yüreğim Seray Annesini Affedecek mi? 4. Bölüm Fragmanı

Dayan Yüreğim Seray Annesini Affedecek mi? 4. Bölüm Fragmanı

Dayan Yüreğim’in büyüleyici yeni bölümü bu akşam Fox tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün hemen ardından Dayan Yüreğim 4. Bölüm Fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Dayan Yüreğim yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.. Hapisten çıkan Elvan’ın ilk işi oğlu Selim’i görmek olur. Elvan’ın ikinci durağı ise kızı Seray’ın yaşamış olduğu Remziler’in […]

15 Şubat 2017 - 17:47

Dayan Yüreğim’in büyüleyici yeni bölümü bu akşam Fox tv ekranlarında yayınlandı. Yayınlanan bölümün hemen ardından Dayan Yüreğim 4. Bölüm Fragmanı izleyiciye tanıtıldı. Dayan Yüreğim yeni tanıtım fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler..

Hapisten çıkan Elvan’ın ilk işi oğlu Selim’i görmek olur. Elvan’ın ikinci durağı ise kızı Seray’ın yaşamış olduğu Remziler’in evi olur. Ama hiç kimse Elvan’a iyimser davranmaz. Üstüne üstelik kızı Seray’dan yediği darbe ile dünyası yıkılmıştır. Elvan, Asiye’ye sığınmış olsa da bir zaman sonra buradan da gitmek zorunda alacaktır. Öte yandan Selim’in rahatsızlığı giderek daha kötüleşir.

Avukat Fuat, Elvan’a destekte bulunurken Suzan ikilinin dedikodusunu çıkarmıştır. Seray amcasının evinde yük gibi görülürken, bir de işten çıkarılmıştır. Atıf duruma müdahale ederken, ikilinin ortak geçmişine dair hiç bir bilgisi yoktur. Dayan Yüreğim yeni bölümüyle 24 Şubat 2017 cuma akşamı Fox tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olacak.

Dayan Yüreğim 4. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?