Dizi Haberleri > Deli Divane 18 Eylül Fragmanı 54. Bölüm Fragman yayınlandı

Deli Divane 18 Eylül Fragmanı 54. Bölüm Fragman yayınlandı

Deli Divane 18 Eylül Fragmanı 54. Bölüm Fragman yayınlandı

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

17 Eylül 2016 - 16:47

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 54. yeni bölümü ile 18 Eylül 2016 Pazar günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde takma isimlerle birbirleri ile konuşan Ranvir ile Ragini tehlikenin farkına varamamıştı. Malti’nin duydukları Avni’nin eline büyük koz geçirmişti. Avni büyük kozunu bir an önce ortaya atmış ve ortalığı ayaklandırmıştı. Malti’nin buluşma ayarladığı ikili için Sadhana önlem almaya çalışmıştı.

Deli Divane 54. Bölüm Fragmanı


YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?