Dizi Haberleri > Deli Divane 38. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (2 Eylül Cuma)

Deli Divane 38. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (2 Eylül Cuma)

Deli Divane 38. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (2 Eylül Cuma)

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

01 Eylül 2016 - 17:14

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 38. yeni bölümü ile 2 Eylül 2016 Cuma günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Ranvir’in ailesi ile Sonia’nın ailesi tanışmıştı. Sadhana ise bu durum karşısında Sonia’yı takibe almıştı. Sonia’dan şüphelenen Sadhana gördüklerini Vasundhara’ya anlatmıştı. Fakat kendisini inandıramayan  Sadhana gördüklerinin oyun olduğundan yanaydı.

Deli Divane 38. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?