Dizi Haberleri > Deli Divane 39. Bölüm Fragmanı (3 Eylül Cumartesi) Yayınlandı

Deli Divane 39. Bölüm Fragmanı (3 Eylül Cumartesi) Yayınlandı

Deli Divane 39. Bölüm Fragmanı (3 Eylül Cumartesi) Yayınlandı

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

02 Eylül 2016 - 17:34

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 39. yeni bölümü ile 3 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Sadhna, Sonia’nın kirli oyunlarını ortaya çıkaramamıştı. Yengesinin kıskançlık yaptığını düşünen Ranvir’in gözü ise Sonia’dan başkasını görmüyordu. Dayısının yanına Alekh ile giden Sadhana, ikisinin anlaşması üzerine çok sevinmişti.

Deli Divane 39. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?