Dizi Haberleri > Deli Divane 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (4 Eylül Pazar) Kanal 7 izle

Deli Divane 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (4 Eylül Pazar) Kanal 7 izle

Deli Divane 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (4 Eylül Pazar) Kanal 7 izle

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

03 Eylül 2016 - 18:07

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 40. yeni bölümü ile 4 Eylül 2016 Pazar günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Sadhana’nın anlatmak istediği gerçekler Ranvir ve Sonia’nın düğün günü ortaya çıkmıştı. Düğün günü Sonia’nın sevgilisi düğüne gelip herşeyi anlatmıştı. Sadhana’nın söylediklerine inanmayan Vasundhara gerçekleri öğrenince şok olmuştu. Ranvir ise olayın ardından bunalıma girmişti.

Deli Divane 40. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?