Dizi Haberleri > Deli Divane 41. Bölüm Fragmanı (5 Eylül Pazartesi) Yayınlandı Kanal 7

Deli Divane 41. Bölüm Fragmanı (5 Eylül Pazartesi) Yayınlandı Kanal 7

Deli Divane 41. Bölüm Fragmanı (5 Eylül Pazartesi) Yayınlandı Kanal 7

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

04 Eylül 2016 - 16:00

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 41. yeni bölümü ile 5 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Alekh, Sadha’nın dikkat etmemesi sonucu merdivenlerden düşmüştü. Bu düşüş travma etkisi yaratır ve Alekh tekrardan eski haline geri dönmüştü. Vasundhara’nın bir şeyler gizlediğini düşünen Sadhana bu kez onu öğrenmek için peşine düşmüştü. Sağlığına kavuşamayan Alekh ise Sadhana’yı yanında istememişti.

Deli Divane 41. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?