Dizi Haberleri > Deli Divane 43. Bölüm Fragmanı Vasundhara Gerçekleri Anlatacak mı?

Deli Divane 43. Bölüm Fragmanı Vasundhara Gerçekleri Anlatacak mı?

Deli Divane 43. Bölüm Fragmanı Vasundhara Gerçekleri Anlatacak mı?

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

06 Eylül 2016 - 18:16

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti. Vasundhara, Sadhana’nın öğrenmek istediği gerçekleri anlatacak mı?

Deli Divane 43. yeni bölümü ile 7 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Ranvir telefondan etkilendiği Ragini ile arkadaş olmak istemişti. Aslında ona bu konuda Sadhana öncülük etmişti. Fakat ne Sadhana nede Ranvir telefondaki kişinin Ragini olduğunu bilmiyorlardı. Diğer taraftan Alekh’in yaşadığı korkuları merak eden Sadhana, Vasundhara’dan gerçekleri öğrenmek istemişti.

Deli Divane 43. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?