Dizi Haberleri > Deli Divane 44. Bölüm Fragmanı Hemen Yayınlandı mı?

Deli Divane 44. Bölüm Fragmanı Hemen Yayınlandı mı?

Deli Divane 44. Bölüm Fragmanı Hemen Yayınlandı mı?

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

07 Eylül 2016 - 16:54

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 44. yeni bölümü ile 8 Eylül 2016 Perşembe günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Ranvir ile Ragini arasında geçen konuşmanın farkında olmayan ikilinin sırrını Sadhana çözmüştü. İkilinin yaptığı telefon görüşmesinde parçaları birleştiren Sadhana olayı fark etmişti. Diğer taraftan Sadhana, Alekh’in geçmişte yaşadığı travmayı öğrenmişti. Olayı duyan Sadhana şaşırmış ve çok üzülmüştü.

Deli Divane 44. Bölüm Fragmanı


YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?