Dizi Haberleri > Deli Divane 45. Bölüm Fragmanı (9 Eylül Cuma) Hemen Yayınlandı mı?

Deli Divane 45. Bölüm Fragmanı (9 Eylül Cuma) Hemen Yayınlandı mı?

Deli Divane 45. Bölüm Fragmanı (9 Eylül Cuma) Hemen Yayınlandı mı?

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

08 Eylül 2016 - 14:54

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 45. yeni bölümü ile 9 Eylül 2016 Cuma günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde babasının doğum günü olduğu için dans kursuna gitmeyen Ragini’yi arayan Ranvir ona ulaşamayınca telaşlanmıştı. Fakat birbirlerinin yan yana olduklarının farkında olmayan ikili doğum gününde herşeyin farkına varmıştı. Ragini babasının doğum günü için ablası Sadhana ile Alekh’i de doğum günü çağırmış ve Ranvir’de Alekh’in ısrarlarından dolayı doğum gününe katılmıştı. İşte ne olduysa burada açığa çıkan gerçekler ikiliyi şaşırtmıştı.

Deli Divane 45. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?