Dizi Haberleri > Deli Divane 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (11 Eylül Pazar) Yeni Bölüm

Deli Divane 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (11 Eylül Pazar) Yeni Bölüm

Deli Divane 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (11 Eylül Pazar) Yeni Bölüm

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

10 Eylül 2016 - 16:52

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 47. yeni bölümü ile 11 Eylül 2016 Pazar günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Vasundhara kendisinden gizli tutulan birşeyler olduğunu düşünmüştü ve bu konuda Sadhana’ya bilenmişti. Öte yandan Vino’nun başı dertte olduğu bu süreçte şirket hesaplarının açığa çıkmasında rol oynaması etkili olmuştu. Navin’in şirket hesaplarından para çalması Vino tarafından gözlenmişti.

Deli Divane 47. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?