Dizi Haberleri > Deli Divane 48. Bölüm Fragmanı (12 Eylül Pazartesi) Hemen Yayınlandı mı?

Deli Divane 48. Bölüm Fragmanı (12 Eylül Pazartesi) Hemen Yayınlandı mı?

Deli Divane 48. Bölüm Fragmanı (12 Eylül Pazartesi) Hemen Yayınlandı mı?

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

11 Eylül 2016 - 11:45

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 48. yeni bölümü ile 12 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Alekh’in bakımına eskisi gibi ilgi göstermediğini düşündüren Vasundhara, Sadhana’yı uyarmıştı. Öte yandan Ranvir ile Ragini telefon görüşmelerini sıklaştırmıştı. Şirket hesaplarında ki açıkları bulan Vino durumu Ranvir’e anlatmış ve Navin’in kirli oyunlarını ortaya sermişti.

Deli Divane 48. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?