Dizi Haberleri > Deli Divane 51. Bölüm Fragmanı Hemen Yayınlandı (15 Eylül Perşembe)

Deli Divane 51. Bölüm Fragmanı Hemen Yayınlandı (15 Eylül Perşembe)

Deli Divane 51. Bölüm Fragmanı Hemen Yayınlandı (15 Eylül Perşembe)

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

14 Eylül 2016 - 18:18

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 51. yeni bölümü ile 15 Eylül 2016 Perşembe günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Ragini ile Ranvir buluşma ayarlamışlar ve işi çıkan Ranvir buluşmayı ertelemek zorunda kalmıştı. Fakat ikili yeniden buluşma ayarlamışlardı. Son dakikaya kadar bekleyen Ragini daha sonra oradan ayrılmıştı ve buluşmadan vazgeçmişti. Ranvir buluşamamış olmalarının verdiği psikolojinin etkisinde kalarak bunalıma girmişti.

Deli Divane 51. Bölüm Fragmanı


YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?