Dizi Haberleri > Deli Divane 52. Bölüm Fragmanı Hemen İzle 16 Eylül Cuma

Deli Divane 52. Bölüm Fragmanı Hemen İzle 16 Eylül Cuma

Deli Divane 52. Bölüm Fragmanı Hemen İzle 16 Eylül Cuma

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 52. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

15 Eylül 2016 - 17:25

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 52. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 52. yeni bölümü ile 16 Eylül 2016 Cuma günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde telefonda başlayan aşkın buluştuklarında kopacağından endişelen Ragini buluşmaktan korkmuştu. Öte yandan Ranvir ise beklediği kişi gelmeyince kendini kötü hissetmişti. Bir süre Ranvir’den uzak kalan Ragini hastalanmış ve yatağa düşmüştü. Kendini toplamaya çalışan Ragini daha sonra telefonla Ranvir’i aradığında ona ulaşamaz.

Deli Divane 52. Bölüm Fragmanı


YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?