Dizi Haberleri > Deli Divane 53. Bölüm Fragmanı 17 Eylül Cumartesi İzle Hemen Yayınlandı

Deli Divane 53. Bölüm Fragmanı 17 Eylül Cumartesi İzle Hemen Yayınlandı

Deli Divane 53. Bölüm Fragmanı 17 Eylül Cumartesi İzle Hemen Yayınlandı

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 53. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

16 Eylül 2016 - 18:15

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 53. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 53. yeni bölümü ile 17 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Ragini ile Ranvir’in telefon görüşmelerini öğrenen Malti durumu Avni’ye anlatmıştı. Sadece telefonda birbirlerini tanıyan ve aşk yaşayan ikili buluşmadan korkmuş ve birbirleri ile bir araya gelememişti. Ragini telefonla Ranvir’i aramak ister ve telefona Malti çıkınca herşeyi öğrenmişti.

Deli Divane 53. Bölüm Fragmanı


YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?