Dizi Haberleri > Deli Divane 55. Bölüm Fragman Hemen Yayınlandı Hd İzle 19 Eylül Pazartesi

Deli Divane 55. Bölüm Fragman Hemen Yayınlandı Hd İzle 19 Eylül Pazartesi

Deli Divane 55. Bölüm Fragman Hemen Yayınlandı Hd İzle 19 Eylül Pazartesi

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 55. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

18 Eylül 2016 - 19:46

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 55. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 55. yeni bölümü ile 19 Eylül 2016 Pazartesi günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Ranvir ile Ragini’nin sırrını öğrenen Malti plan hazırlamıştı. Sadhana ise bu planı öğrenmiş ve Ragini’yi uyarmıştı. Ranvir’i Nevratri kutlamasına davet eden Ragini herşeyi ortaya dökmüştü. Ranvir endişeli bakışlarla Ragini’yi izleme fırsatı bulmuş ve gerçekleri öğrenmişti.

Deli Divane 55. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?