Dizi Haberleri > Deli Divane 56. Bölüm Fragman Yayınlandı 20 Eylül Salı Yayınlandı HD İzle

Deli Divane 56. Bölüm Fragman Yayınlandı 20 Eylül Salı Yayınlandı HD İzle

Deli Divane 56. Bölüm Fragman Yayınlandı 20 Eylül Salı Yayınlandı HD İzle

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 56. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

19 Eylül 2016 - 17:43

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 56. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 56. yeni bölümü ile 20 Eylül 2016 Salı günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Ranvir gerçekleri öğrendikten sonra kalbi ve beyni arasında tercih yapmak zorunda kalmıştı. Sadha’nın dayısının evine geri dönmesini isteyen Vasundhara artık onu evde görmek istememişti. Öte yandan Alekh bağırışmaları duymuş ve yine Vasundhara’nın bağırmalarından duyduğu endişeye kapılmıştı. Ayrıca Ranvir saflığımdan yararlandınız diyerek Sadha’ya büyük haksızlık edmişti.

Deli Divane 56. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?