Dizi Haberleri > Deli Divane 57. Bölüm Fragmanı ve Özeti (21 Eylül Çarşamba)

Deli Divane 57. Bölüm Fragmanı ve Özeti (21 Eylül Çarşamba)

Deli Divane 57. Bölüm Fragmanı ve Özeti (21 Eylül Çarşamba)

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

20 Eylül 2016 - 17:02

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti.

Deli Divane 57. yeni bölümü ile 21 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Ragini ile Ranvir gerçekleri ortaya çıkmıştı. Rangini, Ranvir’i festivale davet etmişti ve gerçekler ortaya çıkmıştı. Ranvir telefonda aşık olduğu kişinin Ragini olduğunu öğrenince şok olmuştu. Ranvir o şokla bulunduğu ortamı terk etmişti ve bu oyunun tuzak olduğunu düşünmeye başlamıştı. Ranvir yengesi Sadhana ile yüzleşmiş ve araları açılmıştı. Öte yandan Vasundhara yaşanan gelişmelerden çok mutlu olmuştu.

Deli Divane 57. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?