Dizi Haberleri > Deli Divane 58. Bölüm Fragmanı 22 Eylül Perşembe Hemen Yayınlandı

Deli Divane 58. Bölüm Fragmanı 22 Eylül Perşembe Hemen Yayınlandı

Deli Divane 58. Bölüm Fragmanı 22 Eylül Perşembe Hemen Yayınlandı

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

21 Eylül 2016 - 17:05

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti. Deli Divane 58. yeni bölümü ile 22 Eylül 2016 Perşembe günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Vasundhara, Ragini’yi eve davet etmişti ve önceden karar verilmiş şartları söylemişti. Ragini, Sadhana’nın kabul ettiği bu şartlara pek inanmak istemese de çok üzülmüştü. Ranvir ile evlenemeyeceğini anlayan Ragini eve gelen çocukla evlenmeyi kabul etmişti.

Deli Divane 58. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?