Dizi Haberleri > Deli Divane 59. Bölüm Fragmanı (23 Eylül Cuma) Vasundhara’nın tepkisi ne olacak?

Deli Divane 59. Bölüm Fragmanı (23 Eylül Cuma) Vasundhara’nın tepkisi ne olacak?

Deli Divane 59. Bölüm Fragmanı (23 Eylül Cuma) Vasundhara’nın tepkisi ne olacak?

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

22 Eylül 2016 - 19:13

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti. Deli Divane 59. yeni bölümü ile 23 Eylül 2016 Cuma günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Ranvir babasının sözlerine kulak asarak yurtdışına gitmeye karar vermişti. Artık olanlar için yengesini suçlamak istemeyen Ranvir havaalanından geri dönmüştü. Gitmekten vazgeçen Ranvir hemen Ragini’yi görmek için evlerine gitmişti. Fakat Kaşalya ikisinin bir araya gelmesine izin vermemişti. Bunun üzerine Ragini’yi çok sevdiğini söyleyen Ranvir’i duyan Ragini mutlu olmuştu.

Deli Divane 59. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?