Dizi Haberleri > Deli Divane 60. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (24 Eylül Cumartesi) Sır Perdesi Aralanıyor

Deli Divane 60. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (24 Eylül Cumartesi) Sır Perdesi Aralanıyor

Deli Divane 60. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (24 Eylül Cumartesi) Sır Perdesi Aralanıyor

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar […]

23 Eylül 2016 - 16:21

Haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Deli Divane 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi gördü. Deli Divane dizisi Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başladığı günden itibaren hem kendi kalitesi ile hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer almasıyla diziye rağbet göstermeleri kalitesini yükseltti. Deli Divane 60. yeni bölümü ile 24 Eylül 2016 Cumartesi günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Ragini ile arası bozulan Ranvir yengesi Sadhana’dan yardım istemişti. Sadha ise bu durum karşısında yeterince verdiği zarardan dolayı onu üzmek istemediğini söylemişti. Diğer taraftan Alekh’de artık kardeşinin çabalarını görünce buluşma planı hazırlamıştı. Buluşma günü karşısında Ranvir’i gören Ragini aşırı heyecana kapılmıştı. Ranvir ise Ragini’den af dileyip aşkını ilan etmişti.

Deli Divane 60. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?