Dizi Haberleri > Deli Divane 66. Bölüm Fragmanı Hd 30 Eylül Cuma Yayınlandı

Deli Divane 66. Bölüm Fragmanı Hd 30 Eylül Cuma Yayınlandı

Deli Divane 66. Bölüm Fragmanı Hd 30 Eylül Cuma Yayınlandı

Haftanın 7 günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Deli Divane‘nin 66. bölüm fragmanı bugün ki yeni bölüm yayınlandıktan hemen sonra yayına girdi. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başlayan Deli […]

29 Eylül 2016 - 17:02

Haftanın 7 günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Deli Divane‘nin 66. bölüm fragmanı bugün ki yeni bölüm yayınlandıktan hemen sonra yayına girdi. Hüzünlü bir aşk hikayesini konu alan dizi ilk yayınlanmaya başladığı günden itibaren yoğun ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Yalancı Bahar’ın eski saatinde yayınlanmaya başlayan Deli Divane hem kendi kalitesi hemde Yalancı Bahar genel izleyici kitlesinin alıştığı saatte yer alması ile diziye rağbet artışını sürdürüyor.  Deli Divane 66. bölümü ile 30 Eylül 2016 Cuma günü saat 16:15’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle olacaktır.

Deli Divane Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Vino, Ranvir’in yardımı ile özgürlüğüne kavuşmuştu. Ranvir ve Ragini’nin evlenmemesi için hazırladığı oyunun bozulmasına üzülen Vasundhara yeni planlar düşünmeye başlamıştı. Öte yandan Ranvir’in sayesinde kurtulan Vino için Praka ve ailesi mahcup olmuştu.


YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?