Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Deli Divane 85. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim

Günlük dizi Deli Divane yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Deli Divane 85. bölüm fragmanı heyecan dolu yeni tanıtımı izle. Kanal 7 ekranlarında her gün yoğun ilgi gören dizi adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Yaz sezonunda adını duyuran dizi yeni sezonda büyük kitlelere ulaştı. Deli Divane 85. bölümü ile 19 Ekim 2016 Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında saat 16:15’de sizlerle olacak. Vasundhara, Alekh ve Ranvir’in kendisinden […]

Deli Divane 85. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 19 Ekim
18 Ekim 2016 - 14:34 'de eklendi.

Günlük dizi Deli Divane yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Deli Divane 85. bölüm fragmanı heyecan dolu yeni tanıtımı izle. Kanal 7 ekranlarında her gün yoğun ilgi gören dizi adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Yaz sezonunda adını duyuran dizi yeni sezonda büyük kitlelere ulaştı. Deli Divane 85. bölümü ile 19 Ekim 2016 Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında saat 16:15’de sizlerle olacak.

Vasundhara, Alekh ve Ranvir’in kendisinden uzak kalmasına dayanamaz. Ancak Alekh, Kerala tatilinde kaybolduğu zaman en çok Sadhana’yı özlediğini dile getirir. Bunu duyan Vasundhara kendisine pay çıkarmak istese de Alekh ondan korkar.

Deli Divane 85. Bölüm Fragmanı 19 Ekim


Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER