Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Deli Divane 86. Bölüm Fragmanı 20 Ekim Yayınlandı Tanıtım

Günlük dizi Deli Divane yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Deli Divane 86. bölüm fragmanı heyecan dolu yeni tanıtımı izle. Kanal 7 ekranlarında her gün yoğun ilgi gören dizi adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Yaz sezonunda adını duyuran dizi yeni sezonda büyük kitlelere ulaştı. Deli Divane 86. bölümü ile 20 Ekim 2016 Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında saat 16:15’de sizlerle olacak. Kendisi gibi Sadha’nın mutlu ilişki […]

Deli Divane 86. Bölüm Fragmanı 20 Ekim Yayınlandı Tanıtım
19 Ekim 2016 - 17:12 'de eklendi.

Günlük dizi Deli Divane yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Deli Divane 86. bölüm fragmanı heyecan dolu yeni tanıtımı izle. Kanal 7 ekranlarında her gün yoğun ilgi gören dizi adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Yaz sezonunda adını duyuran dizi yeni sezonda büyük kitlelere ulaştı. Deli Divane 86. bölümü ile 20 Ekim 2016 Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında saat 16:15’de sizlerle olacak.

Kendisi gibi Sadha’nın mutlu ilişki yaşayamadığını gören Ragini çok üzülür. Sadha, Alekh’in hastalığıyla uğraşmaktan başka gözü bir şey görmez. Ragini bu durumu Ranvir’le paylaşır. İkili onlar için yeni bir plan yapar. Öte yandan Kaşalya hala Sadhana’ya tepkilidir.

Deli Divane 86. Bölüm Fragmanı 20 Ekim


Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER