Deli Divane Dizisi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor? Fragman

Kanal 7 yeni bir yaz dizisi projesiyle ekranlara getireceği Deli Divane’nin yayın tarihine açıklık getirdi.

2007 yapım Hint dizisi Romantik-Dram türünde izleyicisinin karşısına geliyor. Kanal 7 ekranlarında bugün final yapacak olan Benimsin dizisi ekranlarda tutunamayınca yerini Deli Divane’ye bırakıyor. Hafta içi her gün yayınlanacak olan dizinin büyük ses getireceği yönünde olduğunu düşünen Kanal 7 yarın ilk bölümden itibaren yayın hayatına getiriyor.

27 temmuz 2016 çarşamba günü saat 16:10’da ilk bölümü ile ekranlara gelecek dizi hafta içi her gün sizlerle olacak.

Deli Divane Konusu;

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikayesini ele alan dizide Sadhana ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesiyle yaşamaya başlayacaktır. Zihinsel engelli Alekh’e öğretmenlik yapan Sadhana, Alekh ile evlenmesini istediği Vasundhara’ya kaderine razı olarak evleneceği yönünde yanıt verir. Alekh’in düğün hazırlıkları için Amerika’dan dönen kardeşi Ranvir’de Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışarak kısa bir sürede aşık olacaktır. Vasundhara oğluna layık olmadığını düşününce aralarını bozmak için planlar hazırlar.

Deli Divane Oyuncuları;

Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh)

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.