Dizi Haberleri > Deli Gönül Ahmet Kimdir? Ogün Kaptanoğlu Kimdir Biyografisi

Deli Gönül Ahmet Kimdir? Ogün Kaptanoğlu Kimdir Biyografisi

Deli Gönül Ahmet Kimdir? Ogün Kaptanoğlu Kimdir Biyografisi

25 Film imzalı yeni dram dizisi ”Deli Gönül” 4 Temmuz Salı akşamı Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmak için geri sayıma başladı. Selim Demirdelen ile Berat Özdoğan’ın beraber yönettiği dizinin başrollerini Murat Ünalmış, Tuvana Türkay ve Çiğdem Batur gibi önemli isimler paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan başarılı oyuncu Ogün Kaptanoğlu, Deli Gönül […]

03 Temmuz 2017 - 17:17

25 Film imzalı yeni dram dizisi ”Deli Gönül” 4 Temmuz Salı akşamı Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmak için geri sayıma başladı. Selim Demirdelen ile Berat Özdoğan’ın beraber yönettiği dizinin başrollerini Murat Ünalmış, Tuvana Türkay ve Çiğdem Batur gibi önemli isimler paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan başarılı oyuncu Ogün Kaptanoğlu, Deli Gönül dizisinde Ahmet karakteri ile performansını sergilemeye hazırlanıyor.

Ogün Kaptanoğlu (Ahmet) Kimdir?
Başarılı oyuncu Kaptanoğlu 29 Aralık 1977 tarihinde İzmir‘de Dünyaya gözlerini açmıştır. 1989 senesinde Hülya Avşar ile Hakan Ural’ın başrollerinde yer aldığı ”Fotoğraflar” isimli sinema filminde Ahmet karakterine can vermiştir. Daha sonralarında ise ”Hababam Sınıfı Merhaba”, ”Hababam Sınıfı Askerde”, ”Hababam Sınıfı 3,5” ve ”Amerikalılar Karadeniz’de 2” gibi birçok sinema filminde boy göstermiştir. Kaptanoğlu, yeni yayınlanacak olan Deli Gönül dizisinde Ahmet karakterine can verecek.

Deli Gönül 1. Bölüm 2. Fragmanı:

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?