Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Fox’un yeni dizi projesi ”Deli Gönül” hazırlıklarına başlandı. 25 Film’in yapımcılığında Fox Tv için hazırlanan yeni proje şimdiden merak uyandırdı. Alican Yaraş’ın senaryosunu kaleme aldığı yönetmenliğini Berat Özdoğan ve Selim Demirdelen’in birlikte üstlendiği yeni dizi Mayıs ayında çekimlerine başlayacak. Dizinin başrollerini ise en son Sevda Kuşun Kanadında izlediğimiz Murat Ünalmış ile güzel oyuncu Tuvana Türkay paylaşıyor. Öğretmen rolünde izleyeceğimiz Murat Ünalmış, her […]

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri
13 Nisan 2017 - 14:17 'de eklendi.

Fox’un yeni dizi projesi ”Deli Gönül” hazırlıklarına başlandı. 25 Film’in yapımcılığında Fox Tv için hazırlanan yeni proje şimdiden merak uyandırdı. Alican Yaraş’ın senaryosunu kaleme aldığı yönetmenliğini Berat Özdoğan ve Selim Demirdelen’in birlikte üstlendiği yeni dizi Mayıs ayında çekimlerine başlayacak. Dizinin başrollerini ise en son Sevda Kuşun Kanadında izlediğimiz Murat Ünalmış ile güzel oyuncu Tuvana Türkay paylaşıyor.

Öğretmen rolünde izleyeceğimiz Murat Ünalmış, her şeyi kaybettikten sonra İstanbul’a taşınmaya karar verir. İstanbul’daki özel bir okulda tekrardan göreve başladıktan sonra kendini büyük bir yaşam mücadelesi içinde bulacak. Yeni dizi Deli Gönül muhtemelen yaz sezonunda izleyiciyle buluşacak. Kadın başrol oyuncu arayışları devam ederken dizinin oyuncu kadrosu hakkında bilgi anbean sizlerle paylaşılacak.

Deli Gönül Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yeni dizinin ilk etap çekimleri hakkında net bir bilgi yok. Ancak dizinin devamı İstanbul’da bir okulda çekilecek. Detaylı bilgi sizlerle paylaşılacak.

Deli Gönül Dizisi Konusu

Hayatta değer verdiği insanları kaybeden öğretmenin İstanbul’daki yeni hayat mücadelesi konu oluyor.

Deli Gönül Dizisi Fragmanı

Dizinin fragmanı çıktığı ilk andan itibaren buradan ilgizine sunulacak.

Deli Gönül Oyuncuları

Murat Ünalmış;

23 Nisan 1981 kayseri doğumlu Türk oyuncu Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. 2003 yılında Kurşun Yarası isimli dizi ile oyunculuğa başlayan yakışıklı oyuncu ardından rol almış olduğu Şöhret dizisi ile ekranlarda tanındı. Daha sonra Lale Devri ve Yer Gök Aşk kadrosunda ki performasıyla tüm Türkiye’yi oyunculuğuyla kendine hayran bırakan başarılı oyuncu en son Sevda Kuşun Kanadında dizisinde rol aldı

Tuvana Türkay;

3 Ekim 1990 İstanbul doğumlu genç oyuncu Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur. 9 yaşında reklam filmlerinde yer almaya başladı. Yer Gök Aşk dizisi ile ekranlarda tanınan başarılı oyuncu daha sonra sırası ile Kara Para Aşk ve Oyunbozan gibi önemli dizilerin kadrosunda yer aldı.

Tolga Ortancıl;

21 Haziran 1992 İzmir doğumlu Türk oyuncu Beykent Üniversitesi’nde öğrenim hayatına devam etmektedir. 2010 yılında Elde Var Hayat dizisi ile oyunculuğa başlangıç yapan genç oyuncu ardından rol aldığı Kuzey Güney ile ekranlarda tanındı. Yakışıklı oyuncu daha sonra Güzel Köylü, Yaz’ın Öyküsü ve Sevda Kuşun Kanadında kadrosunda yer aldı.

Deli Gönül Dizisi Ne Zaman Başlıyor; Yeni dizi muhtemelen yaz sezonunda ekranlara gelecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER