reklam

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Fox’un yeni dizi projesi ”Deli Gönül” hazırlıklarına başlandı. 25 Film’in yapımcılığında Fox Tv için hazırlanan yeni proje şimdiden merak uyandırdı. Alican Yaraş’ın senaryosunu kaleme aldığı yönetmenliğini Berat Özdoğan ve Selim Demirdelen’in birlikte üstlendiği yeni dizi Mayıs ayında çekimlerine başlayacak. Dizinin başrolünde ise en son Sevda Kuşun Kanadında izlediğimiz Murat Ünalmış yer alacak.

Öğretmen rolünde izleyeceğimiz Murat Ünalmış, her şeyi kaybettikten sonra İstanbul’a taşınmaya karar verir. İstanbul’daki özel bir okulda tekrardan göreve başladıktan sonra kendini büyük bir yaşam mücadelesi içinde bulacak. Yeni dizi Deli Gönül muhtemelen yaz sezonunda izleyiciyle buluşacak. Kadın başrol oyuncu arayışları devam ederken dizinin oyuncu kadrosu hakkında bilgi anbean sizlerle paylaşılacak.

Deli Gönül Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yeni dizinin ilk etap çekimleri hakkında net bir bilgi yok. Ancak dizinin devamı İstanbul’da bir okulda çekilecek. Detaylı bilgi sizlerle paylaşılacak.

Deli Gönül Dizisi Konusu

Hayatta değer verdiği insanları kaybeden öğretmenin İstanbul’daki yeni hayat mücadelesi konu oluyor.

Deli Gönül Dizisi Fragmanı

Dizinin fragmanı çıktığı ilk andan itibaren buradan ilgizine sunulacak.

Deli Gönül Oyuncuları

Murat Ünalmış;

23 Nisan 1981 kayseri doğumlu Türk oyuncu Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. 2003 yılında Kurşun Yarası isimli dizi ile oyunculuğa başlayan yakışıklı oyuncu ardından rol almış olduğu Şöhret dizisi ile ekranlarda tanındı. Daha sonra Lale Devri ve Yer Gök Aşk kadrosunda ki performasıyla tüm Türkiye’yi oyunculuğuyla kendine hayran bırakan başarılı oyuncu en son Sevda Kuşun Kanadında dizisinde rol aldı

.

Deli Gönül Dizisi Ne Zaman Başlıyor; Yeni dizi muhtemelen yaz sezonunda ekranlara gelecek.

Share
80 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ