Dizi Haberleri > Deli Gönül Mehmet Kadir Kimdir? Murat Ünalmış Kimdir Biyografisi

Deli Gönül Mehmet Kadir Kimdir? Murat Ünalmış Kimdir Biyografisi

Deli Gönül Mehmet Kadir Kimdir? Murat Ünalmış Kimdir Biyografisi

25 Film‘in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Murat Ünalmış, Tuvana Türkay ve Çiğdem Batur gibi tanınmış isimlerin paylaştığı dram dizisi ”Deli Gönül” ilk bölümü ile 4 Temmuz Salı akşamı Fox Tv ekranlarında başlıyor. Çalışmaları tamamlanan dizinin çekimlerine Hatay Antakya’da başlanmıştı. Yakışıklı oyuncu Murat Ünalmış, Deli Gönül dizisinde başrollerde Mehmet karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. Murat […]

03 Temmuz 2017 - 17:23

25 Film‘in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerini Murat Ünalmış, Tuvana Türkay ve Çiğdem Batur gibi tanınmış isimlerin paylaştığı dram dizisi ”Deli Gönül” ilk bölümü ile 4 Temmuz Salı akşamı Fox Tv ekranlarında başlıyor. Çalışmaları tamamlanan dizinin çekimlerine Hatay Antakya’da başlanmıştı. Yakışıklı oyuncu Murat Ünalmış, Deli Gönül dizisinde başrollerde Mehmet karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Murat Ünalmış (Mehmet) Kimdir?
Yakışıklılığı ile dikkat çeken başarılı oyuncu Ünalmış, 23 Nisan 1981 tarihinde Kayseri‘de Dünyaya gözlerini açmıştır. Ortaöğretimini tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşen Ünalmış, 14 yaşlarındayken Kayseri Meysu’dan Fenerbahçe’ye transfer olmuştur ve ondan sonra İstanbulda ki yaşamı başlamıştır. Fenerbahçe Spor Kulübü’nde basketbol oynayan Ünalmış 20 yaşına geldiğinde Basketbolu bırakmış ve Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü‘ne başlayarak eğitimini burada tamamlamıştır. Daha sonra Akademi İstanbul‘da oyunculuk eğitimleri alan başarılı oyuncu 1.96 cm’lik boyu ile birkaç dizide boy göstermiştir. İlerleyen zamanlarda ise Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini yaptığı ”Güneşi Gördüm” isimli filmde rol alarak ün yapmayı başaran Ünalmış, yine Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini yaptığı ”New York’ta Beş Minare” isimli filmde boy göstermiştir. Sinema ve oyunculuk kariyerine hızlı bir giriş yapan yakışıklı oyuncu sonrasında ise Atv ekranlarında yayınlanan ”Şöhret” isimli dizide başrol olarak ”Mert” karakterine can vermiştir. Ünalmış, ”Sır Gibi”, ”Gecenin Kanatları”, ”Kasaba” ve ”İnadına Yaşamak” gibi birçok dizi ve sinema filminde de izleyici karşısına çıkmıştır.

Deli Gönül 1. Bölüm Fragmanı:

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?