Dizi Haberleri > Deniz Yıldızı dizisi saat kaçta yayınlanacak?

Deniz Yıldızı dizisi saat kaçta yayınlanacak?

Deniz Yıldızı dizisi saat kaçta yayınlanacak?

Deniz Yıldızı dizisi saat kaçta yayınlanacak? Yüzlerce bölümü ile yayın hayatına devam eden popüler dizi Deniz Yıldızı dizisinde yeni sezon ve yeni saati belli oldu. Show TV ekranlarında yeni sezon hayatına devam edecek olan pöpüler dizinin yeni saati kaç? Deniz yıldızı saat kaçta ekranlara gelecek? […]

28 Temmuz 2015 - 15:01

Deniz Yıldızı dizisi saat kaçta yayınlanacak?

Yüzlerce bölümü ile yayın hayatına devam eden popüler dizi Deniz Yıldızı dizisinde yeni sezon ve yeni saati belli oldu. Show TV ekranlarında yeni sezon hayatına devam edecek olan pöpüler dizinin yeni saati kaç? Deniz yıldızı saat kaçta ekranlara gelecek? Bu soruların detaylı cevaplarını arıyorsanız haberimizi okumaya devam edin.

Deniz Yıldızı dizisi STAR TV’de 1 sezon kadar yayınlandıktan sonra Show TV’ye geçmişti. Türkiye’de az bulunan günlük dizilerden biri olan Deniz Yıldızı Show TV kanalında yeni sezonda 18:30 saatinde izleyicisiyle buluşacak.

Deniz Yıldızı dizisinin yayın tarihi ne zaman?

2015 Eylül ayından itibaren hafta içi her gün Show TV kanalında ve 18:30’da ekranlara gelecek. Yeni sezon tarihi ve saatleri bu şekilde ayarlanan sevilen günlük dizide olaylar bitmiyor.

Deniz Yıldızı’nın 3. sezonunda başrol oyuncuları Güneş Emir ve Koray Erkök diziden ayrıldıklarını bildirmişti. Bunların yerine başrollere başarılı oyuncular Begüm Topçu Turay ve Cantuğ Turay kardeşler gelmişti.

Bakalım binlerce bölümü olan bu dizinin yeni sezonunda neler yaşanacak. Bir grup gencin yaşamlarını dizi haline getiren bu yapımda bakalım neler olacak.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?