Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Dexter Dizi Şarkıları Jenerik Müzikleri

Dexter ilk defa 2006’nın Ekim ayında televizyonda yer bulmuştur ve bu tarihten sonra dizinin izleyici hiç mi hiç eksik olmamıştır. Dizi şarkıları dizisarkilari.com ile takip edilir. Dizi şarkıları sitesine girerek sizlerde yorum yapabilirsiniz. Dexter dizisi nasıl bir dizi, son paylaştığımız bilgi herhalde dizi hakkında bilgi verici nitelikte. Bir drama dizisi olan dexter dizisi, Dexter Morgan […]

Dexter Dizi Şarkıları Jenerik Müzikleri
02 Aralık 2016 - 8:34 'de eklendi.

Dexter ilk defa 2006’nın Ekim ayında televizyonda yer bulmuştur ve bu tarihten sonra dizinin izleyici hiç mi hiç eksik olmamıştır. Dizi şarkıları dizisarkilari.com ile takip edilir. Dizi şarkıları sitesine girerek sizlerde yorum yapabilirsiniz. Dexter dizisi nasıl bir dizi, son paylaştığımız bilgi herhalde dizi hakkında bilgi verici nitelikte. Bir drama dizisi olan dexter dizisi, Dexter Morgan isimli ilginç bir kişiliği konu alır.
Dexter
Dexter Miami Metro Polis Departmanı’nda en az kendi kadar ilginç bir görevi yerine getirmektedir: Kan sıçrama analizciliği. Peki ya Dexter’in aynı zamanda bir soğukkanlı bir katil olduğunu söylesek? Dexter yasal olmayarak öldüren ve yasal olarak öldürdüğü cesetleri analiz eden bir karakter. Bir romandan ekranlara uyarlanan Dexter iyi ve kötü aldığı geniş eleştirilerle dünya çapında popülerlik kazanmıştır.

Oynadığı Başrol İle Altın Kürenin Sahibi Oldu
Dexter rolüyle iyi bir başarı yakalayan Michael C. Hall, bu başarısından ötürü Altın Küre de dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı. Dizinin popüler olmasında Hall’ın oyunculuğu ve ödülleri hiç şüphesiz büyük bir yer kaplıyor.
Sekiz Sezon, Kötü Veda
Dizi sekiz sezonun ardından 2013 yılının sonlarına doğru kötü bir veda gerçekleştirdi. Dizinin vedası takip edenlerini üzerken, final bölümü akıllarda kalıcı birçok sahneyi barındırmaktadır. Yedi sene devam eden dizinin, dexterimdb puanı sekiz nokta dokuzdur. Kötü bir veda ile izleyicilerine hoşça kal diyen dizi, yayınlandığı tarihlerde ve sonrasında sayısız ödüle layık görülmüştür. Dizi şarkıları http://www.dizisarkilari.com/ adresinden kolayca bulunabilir.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER