Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Diriliş Ertuğrul 68. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen izle 7 aralık

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı an itibarıyla izleyiciye sunuldu. Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Yayınlanan fragmanda heyecan dorukta. Diriliş yeni fragmanı buradan seyredebilirsiniz. Trt 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 7 aralık Trt 1 ekranlarında sizlerle olacak. Kervana yapılan saldırıdan haberdar olan Ertuğrul yola çıkar. Saraydaki gizli casus Simon ile görüşmeye […]

Diriliş Ertuğrul 68. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen izle 7 aralık
30 Kasım 2016 - 22:41 'de eklendi.

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı an itibarıyla izleyiciye sunuldu. Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir. Yayınlanan fragmanda heyecan dorukta. Diriliş yeni fragmanı buradan seyredebilirsiniz. Trt 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 7 aralık Trt 1 ekranlarında sizlerle olacak.

Kervana yapılan saldırıdan haberdar olan Ertuğrul yola çıkar. Saraydaki gizli casus Simon ile görüşmeye gider. Casusun bu bölümde kim olduğu ortaya çıkacak mı? Turgut’un hain olmadığını ortaya çıkarmak ve saraydaki casusun kim olduğunu ortaya çıkarmak için tapınakçıların arasına giren Turgut Simon’un saklandığı yeri bulur.

Bamsi ve Turgut tekme tokat birbirine girer. Aliyar ve Ertuğrul kilimhane için Simon ile yer anlaşması yapar. Turgut casusa ait çok önemli bilgiler elde eder.

Diriliş Ertuğrul 68. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER