Dizi Haberleri > Diriliş Ertuğrul 73. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017

Diriliş Ertuğrul 73. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017

Diriliş Ertuğrul 73. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı an itibarıyla izleyiciye sunuldu. Diriliş Ertuğrul 73. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklenmiştir. Yayınlanan fragmanda heyecan dorukta. Fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Haçaturyan’ın kurtulması ile oklar Ural’ı gösterirken, Ertuğrul Bey’in bu duruma karşı yaklaşımı nasıl […]

11 Ocak 2017 - 20:07

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı an itibarıyla izleyiciye sunuldu. Diriliş Ertuğrul 73. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklenmiştir. Yayınlanan fragmanda heyecan dorukta. Fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Haçaturyan’ın kurtulması ile oklar Ural’ı gösterirken, Ertuğrul Bey’in bu duruma karşı yaklaşımı nasıl olacak? Ertuğrul Bey’in Hanlı Hazar’ı ele geçirmesiyle ayaklanan şer ocakları memnun olmadıkları bu durum karşısında nasıl hamleler yapacaklar? Ertuğrul Bey, ummadık zamanda Karacahisar kalesinden gelen habere nasıl bir yaklaşım gösterecek.

Alaaddin’in görevlendirmiş olduğu Ertuğrul Bey, düştüğü amansız bu durum karşısında hangi stratejiyle hareket edecektir? Trt 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 18 Ocak 2017 çarşamba günü Trt 1 ekranlarında sizlerle olacak.

Diriliş Ertuğrul 73. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?