Dizi Haberleri > Diriliş Ertuğrul 74. Bölüm Fragmanı 25 Ocak 2017

Diriliş Ertuğrul 74. Bölüm Fragmanı 25 Ocak 2017

Diriliş Ertuğrul 74. Bölüm Fragmanı 25 Ocak 2017

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı an itibarıyla izleyiciye sunuldu. Diriliş Ertuğrul 74. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklenmiştir. Yayınlanan fragmanda heyecan dorukta. Fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler. Ertuğrul Bey çizdiği sınırları canı pahasına korumaya çalışırken hain bir tuzağa düşüyor. Büyük […]

18 Ocak 2017 - 19:03

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı an itibarıyla izleyiciye sunuldu. Diriliş Ertuğrul 74. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklenmiştir. Yayınlanan fragmanda heyecan dorukta. Fragmanı ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.

Ertuğrul Bey çizdiği sınırları canı pahasına korumaya çalışırken hain bir tuzağa düşüyor. Büyük bir oyuna alet olan Ertuğrul Bey ve Alpleri kalede çaresiz kalır. Düştükleri tuzaktan nasıl kurtulacaklarını bilemeyen Ertuğrul ve Alpleri bekleyişe geçer. Sultan’ın huzuru sağlaması için görevlendirdiği Ertuğrul şimdi savaş çıkarmakla suçlanır. Ertuğrul’un kaleden Alpleriyle birlikte nasıl çıkacağı merak konusudur.

Ertuğrul Sultan’a verdiği sözü tutmaya çalışırken kılıcını kullanmadan bu işi çözebilecek mi? Ertuğrul’a yapılan saldırılara nasıl karşılık verecek? Alaaddin’in görevlendirmiş olduğu Ertuğrul Bey, düştüğü amansız bu durum karşısında hangi stratejiyle hareket edecek? Trt 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 25 Ocak 2017 çarşamba günü Trt 1 ekranlarında sizlerle olacak.

Diriliş Ertuğrul 74. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?