Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Diriliş Ertuğrul Aliyar Ölecek mi? Öldü mü? Cem Uçan Diziden Ayrılıyor mu?

Vasilyus, Aliyar Bey’le Ural Bey’i aynı tuzağın içine çekmek ister. İki kardeş kız kardeşlerinin kaçırılması haberiyle karşı karşıyadır. Aslıhan Hatun’un kaçırılması ile Kayı obası ile Çavdar obası birlik olur. Ertuğrul Bey ve Aliyar Bey’in Aslıhan’ı kurtarmak için başlattıkları süreçte cenk meydanında Aliyar yaralanacaktır. Ancak Aliyar’ın öleceği söz konusu değildir. Engin Altan Düzyatan’ın başrolünde yer aldığı […]

Diriliş Ertuğrul Aliyar Ölecek mi? Öldü mü? Cem Uçan Diziden Ayrılıyor mu?
22 Şubat 2017 - 13:48 'de eklendi.

Vasilyus, Aliyar Bey’le Ural Bey’i aynı tuzağın içine çekmek ister. İki kardeş kız kardeşlerinin kaçırılması haberiyle karşı karşıyadır. Aslıhan Hatun’un kaçırılması ile Kayı obası ile Çavdar obası birlik olur. Ertuğrul Bey ve Aliyar Bey’in Aslıhan’ı kurtarmak için başlattıkları süreçte cenk meydanında Aliyar yaralanacaktır. Ancak Aliyar’ın öleceği söz konusu değildir.

Engin Altan Düzyatan’ın başrolünde yer aldığı Türk televizyon tarihinin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezona Cem Uçan’ı dahil etti. Kurtlar Vadisi Pusu, Nizama Adanmış Ruhlar ve Filinta gibi önemli yapımlarda rol alan Cem Uçan yeni sezonda Diriliş Ertuğrul kadrosunda yer alacak. Başarılı oyuncu dizide Aliyar karakterine hayat verecek.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Diğer Oyuncuları İçin Tıklayınız

Türk dizi ve sinema oyuncusu 12 Ağustos 1976 İstanbul doğumludur. İlk olarak 2012 yılında Acayip Hikayeler adlı tv dizisiyle oyunculuğa başladı. Daha sonra Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Küçük Kıyamet, Kurtlar Vadisi, Nizama Adanmış Ruhlar, Sungurlar ve Filinta dizileriyle ün kazandı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER