Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Diriliş Ertuğrul Neden Yok? Ne Zaman? 26 Nisan Bugün Var mı? Ne Zaman Final Yapacak?

Trt ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanacak mı? 26 Nisan 2017 çarşamba akşamı Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul’un 86. yeni bölümü neden yok? İşte merak edilen yeni bölüm hakkında detaylar.. Her hafta çarşamba günleri zirveyi tek başına paylaşan Diriliş Ertuğrul’un bu haftaki yeni bölümü çekimlerin yetişmemesinden dolayı ekrana gelmeyecek. Kış ayları için sonbaharda çekilen bölümlerin […]

Diriliş Ertuğrul Neden Yok? Ne Zaman? 26 Nisan Bugün Var mı? Ne Zaman Final Yapacak?
15 Nisan 2017 - 13:00 'de eklendi.

Trt ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanacak mı? 26 Nisan 2017 çarşamba akşamı Trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul’un 86. yeni bölümü neden yok? İşte merak edilen yeni bölüm hakkında detaylar..

Her hafta çarşamba günleri zirveyi tek başına paylaşan Diriliş Ertuğrul’un bu haftaki yeni bölümü çekimlerin yetişmemesinden dolayı ekrana gelmeyecek. Kış ayları için sonbaharda çekilen bölümlerin stok da kalmamasından dolayı yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak. Zorlu kış şartları için sonbaharda çekilen bölümler geçen hafta itibarıyla bitti. Hal böyle olunca bu haftaki yeni bölüm çekimleri ise yetişmedi. Dizinin yeni bölümü gelecek hafta ekrana gelecek. Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 3 Mayıs 2017 Çarşamba akşamı saat 20:00’de Trt 1 ekranlarında sizlerle olmaya devam edecek.

Osmanlı İmparatorluğunun kuruluşuna kadar ki geçen süreyi ekranlara getiren dizi Diriliş Ertuğrul 4 sezon devam edecek şekilde planlandı ve gerekli yatırımlar 4 sezonluk planlandı. Diriliş Ertuğrul dizisinin finali ise Tv ekranlarında değil Sinema salonlarında gerçekleşecek.

Diriliş Ertuğrul neden yok yayınlamayacak mı

Diriliş Ertuğrul dizisi Reytingleri ne durumda?

Trt1 ekranlarında çok iyi bir halk desteği ile devam eden dizi Diriliş Ertuğrul çarşamba günleri birinci olmayı devam ettiremese de yinede hatırı sayılır bir reyting alıyor. Bilindiği üzere dizinin de tarihi bir öğreticiliği olması sebebi ile çok büyük bir sıkıntı ile karşılaşılmazsa 4 sezon devam edecek yani 2019 da final yapacak. Diriliş Ertuğrul dizisi ancak haziran ayı sonlarında sezon finali yapacak ve oyuncular dinlenmek için kendilerine zaman ayırabilecekler.

Diriliş Ertuğrul sezon finali yapacak mı?

Diriliş Ertuğrul dizisi başrol oyuncuları haftanın 5 günü çekim yapıyor ve karavanlarında kalıyorlar. Bu kadar yoğun çalışma temposu onlar için çok yorucu oluyor.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER