reklam
14 Aralık 2016

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları 2016 Konusu Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Diriliş Ertuğrul Oyuncuları 2016 Konusu Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul‘un yeni sezonu başlıyor. Trt 1 ekranlarında yayınlandığı ilk günden itibaren genel izleyici kitlesi tarafından en çok izlenen dizinin 2016-2017 yeni sezonu bugün itibarıyla başlıyor. Merak edilen Diriliş Ertuğrul yeni katılan oyuncuları haberimizin devamında yer alıyor.

2016-2017 yeni sezonuna çekimlerin yapıldığı İstanbul’un ardından yeni bir alana taşınan dizi seti bu sezon olay yaratacak. Yeni sezonda Kapadokya‘yı tercih eden teknik ekip fark yaratma düşüncesinde.Öte yandan dizi kadrosunda süren yeni gelişmeler hayranlarını merakta bıraktı.

Yeni sezonda 16 yeni oyuncuyla anlaşmalar sağlandı. İlk olarak ünlü oyuncu Kürşat Alnıaçık diziye dahil olan isim oldu. Çarşamba günlerinin çekişme halinde olduğu iki diziden Kara Sevda’ya Diriliş Ertuğrul’dan asrın çalımı geldi. Geçen sezon Kara Sevda kadrosunda yer alan deneyimli oyuncu Kürşat Alnıaçık yeni sezonda Diriliş Ertuğrul dizisine hayat verecek.

Diriliş Ertuğrul 3. Sezon Yeni Gelen Oyuncular

Diriliş Ertuğrul Vasilyus (Çağdaş Onur Öztürk) ;

Yeni sezon öncesi Diriliş Ertuğrul kadrosuna katılan oyuncu dizi çekimlerinde attan düşmüş ve vücudunda kırıklar oluşmuştu. Ameliyatın ardından kırıkları iyileşen oyuncu bir kaç bölüm sonra şövalye olarak dizideki yerini alacak.

Diriliş Ertuğrul Vasilyus Kimdir

Diriliş Ertuğrul Ural Bey (Kürşat Alnıaçık);

Candar Bey’in büyük oğlu Ural Bey, Bozkırın merkezinde yetişmiş savaşçıdır. Ural Bey, Çavdar obasının baş alpidir. Savaş onun iliklerine kadar işlemiştir.

Diriliş Ertuğrul Ural Bey Kimdir

Diriliş Ertuğrul Çolpan (Gülçin Santırcıoğlu) ;

Çolpan, Ural Bey’in eşidir. Ayrıca Karacahisar Kalesinin eski valisinin kızıdır. Ural Bey’le yürüdükleri yolda ona her türlü desteği verecek kadar çok sevmektedir.

Diriliş Ertuğrul Çolpan Kimdir

Diriliş Ertuğrul Dündar (Batuhan Karacakaya) ;

Ertuğrul’un küçük kardeşi olan Dündar, abisine olan inancı ise tamdır.

Diriliş Ertuğrul Dündar Kimdir

Diriliş Ertuğrul Aliyar (Cem Uçan);

Aliyar, Candar Bey’in küçük oğludur. İlim erbabı olan Aliyar, çağın tüm ilimlerine sahiptir. Çevredeki herkesler tarafından saygı duyulan güvenilir ve asalet sahibi biridir.

Diriliş Ertuğrul Aliyar Kimdir

Diriliş Ertuğrul Candar Bey (Erden Alkan);

Asıl Tatar Türkmen Beyi olan Candar Bey, Çavdaroğlu Obasının Beyidir. Candar Bey, Bozkırın Siyaset ocağında pişmiştir. Çağın Askeri ve Siyasi bilgilerine sahiptir. Sert bir adam olan Candar Bey, aileye ve obaya hakimdir. Ayrıca başarısızlığa tahammülü asla yoktur.

Diriliş Ertuğrul Candar Bey Kimdir

Diriliş Ertuğrul Batuhan (Osman Albayrak) ;

Ural Bey’in yardımcısı olan Batuhan, acımasız ve korku bilmeyen bir adamdır. Batuhan, sonuna kadar Ural Bey’e sadık savaşçıdır.

Diriliş Ertuğrul Batuhan Kimdir

Diriliş Ertuğrul Hancı Simon (Lebip Gökhan) ;

Görünüşe göre hancı olan Simon, aslında tipik bir şövalyedir. Simon’un kimseyle işi olmaz. Fakat çok kurnaz bir adamdır.

Diriliş Ertuğrul Hancı Simon Kimdir

Diriliş Ertuğrul Maria (Sedef Şahin) ;

Simon’un kız kardeşi olan Maria, ağabeyinin işlerini ve ilişkilerini bilen tek kişidir. Güzel bir kadın olan Maria, latiftir.

Diriliş Ertuğrul Maria Kimdir

Diriliş Ertuğrul Phılıp (Cenk Kangöz)

Savaşçı yönü ile ön planda olan Phılıp, Simon’un en güvenilir adamıdır. Ayrıca Hanın güvenliğini sağlamak için görevlidir.

Diriliş Ertuğrul Phılıp Kimdir

Diriliş Ertuğrul Tüccar Hasan (Fırat Topkorur) ;

Hanlı pazarın zengin tüccarı Hasan, ticaretin söz sahibidir.

Diriliş Ertuğrul Tüccar Hasan Kimdir

Diriliş Ertuğrul Amanda (Elif Sümbül Sert) ;

Pazarda varlığını sürdüren Amanda, tezgahında koku satar. Özgür bir kadın olan Amanda, cesur olsa da korunmaya ihtiyacı vardır.

Diriliş Ertuğrul Amanda Kimdir

Diriliş Ertuğrul Aslıhan (Gülsim Ali İlhan) ;

Ural Bey’in tek kız çocuğu olan Aslıhan, en küçük çocuktur. Aslıhan, kibar ve çok naif olmasına rağmen iyi bir savaşçıdır.

Diriliş Ertuğrul Aslıhan Kimdir

Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta (Gökhan Bekletenler) ;

Hem tecrübesi hemde yeteneğiyle ön plana çıkan Haçaturyan çok tecrübeli ustadır. Haçaturyan’ın hayatında bir çok dönüm noktası bulunmaktadır.

Diriliş Ertuğrul Haçaturyan Usta Kimdir

Diriliş Ertuğrul Tristan (Serhat Barış) ;

Tristan, köle tüccarlığı yapmaktadır.

Diriliş Ertuğrul Tristian Kimdir

Diriliş Ertuğrul Cazgır (Mehmet Cerrahoğlu) ;

Simon’un hizmetkarı olan Cazgır, Handa görevlidir.

Diriliş Ertuğrul Cazgır Kimdir

Diriliş Ertuğrul Dev (Ekrem Türker);

Simon’un bir diğer hizmetkarı olan Dev’de Handa görevlidir.

Diriliş Ertuğrul Dev Kimdir

Diriliş Ertuğrul Gündüzalp (Yaman Tümen) ;

Gündüzalp, Ertuğrul’un oğludur.

Diriliş Ertuğrul Gündüzalp Kimdir

 

Bir diğer isim Aşk-ı Memnu dizisinin Bülent’i oldu. Genç oyuncu Batuhan Karacakaya yeni sezonda Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alacak. Son olarak Cem Uçan, Erden Alkan, Gülçin Santırcıoğlu, Erden Alkan, Osman Albayrak, Özlem Akınözü, Elif Sümbül Sert, Cenk Kangöz ve Fırat Topkorur yeni katılan oyuncular oldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ