Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Diriliş Ertuğrul Ural Bey Kimdir Kürşat Alnıaçık Yeni Dizisi

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisine ünlü oyuncu Kürşat Alnıaçık dahil edildi. Rakip diziden transfer olan Kürşat Alnıaçık 2016-2017 yeni sezonunda Diriliş Ertuğrul dizisine hayat verecek. En son Kara Sevda dizisinde Önder karakterine hayat veren deneyimli oyuncu yeni sezonda çarşamba günlerinin diğer rakibine transfer oldu. İki dizinin çarşamba günleri yayınlanan yeni bölümlerinde çekişme halinde olduğu ve […]

Diriliş Ertuğrul Ural Bey Kimdir Kürşat Alnıaçık Yeni Dizisi
23 Kasım 2016 - 21:19 'de eklendi.

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisine ünlü oyuncu Kürşat Alnıaçık dahil edildi. Rakip diziden transfer olan Kürşat Alnıaçık 2016-2017 yeni sezonunda Diriliş Ertuğrul dizisine hayat verecek. En son Kara Sevda dizisinde Önder karakterine hayat veren deneyimli oyuncu yeni sezonda çarşamba günlerinin diğer rakibine transfer oldu. İki dizinin çarşamba günleri yayınlanan yeni bölümlerinde çekişme halinde olduğu ve yeni sezonda da devam edeceği bekleniyor.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Diğer Oyuncuları İçin Tıklayınız

Kürşat Alnıaçık, 1 Ocak 1962 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Yıldızlar Gece Büyür dizisiyle başladığı oyunculuk deneyimine Deli Yürek, İki Aile, Sakarya Fırat, Medcezir ve son olarak Kara Sevda dizilerini ekledi.

dirilis-ertugrul-kursat-alniacik-kimdir

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER