Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Dönerse Senindir Film Fragmanı Yayınlandı

TAFF‘ın yapımcılığında yeni bir sinema filmi vizyona girmeye hazırlanıyor. Murat Boz, Yasemin Allen ve İrem Sak‘ın başrolleri paylaşacağı yeni sinema filmi Dönerse Senindir vizyon tarihi belli oldu. Dönerse Senindir sinema filmi 23 Aralık 2016 cuma günü sinemaseverlerle buluşacak. Senaryo yazarı Gizem Elçi ve Oğulcan Türe’nin kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Erol Özlevi, yapımcılığı ise TAFF Pictures’e ait. […]

Dönerse Senindir Film Fragmanı Yayınlandı
22 Aralık 2016 - 11:52 'de eklendi.

TAFF‘ın yapımcılığında yeni bir sinema filmi vizyona girmeye hazırlanıyor. Murat Boz, Yasemin Allen ve İrem Sak‘ın başrolleri paylaşacağı yeni sinema filmi Dönerse Senindir vizyon tarihi belli oldu. Dönerse Senindir sinema filmi 23 Aralık 2016 cuma günü sinemaseverlerle buluşacak.

Senaryo yazarı Gizem Elçi ve Oğulcan Türe’nin kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Erol Özlevi, yapımcılığı ise TAFF Pictures’e ait. Dönerse Senindir’in yayınlanan fragmanı sinemaseverleri daha çok heyecanlandıracak.

Dönerse Senindir Vizyon Tarihi

Sinema filmi Dönerse Senindir beyazperde  izleyicisiyle 23 Aralık 2016 Cuma günü buluşacak.

Dönerse Senindir Konusu

Bir ayrılığın ardından yaşanan depresyon ve giden sevgiliyi geri çevirme çabaları ele alınıyor. Mehmet, hayatının aşkı Selin’den ayrılığının ardından geri kazanma adına Defne ile işbirliği yapması eğlenceli bir dille izleyiciye sunulacak.

Dönerse Senindir Fragmanı

Dönerse Senindir Oyuncuları

Murat Boz (Mehmet);

donerse-senindir-filmi-murat-boz

Yasemin Allen (Selin);

donerse-senindir-filmi-yasemin-allen

İrem Sak (Defne);

donerse-senindir-filmi-irem-sak

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER