Dizi Haberleri > Ekin Koç Amerika’ya Neden Gitti

Ekin Koç Amerika’ya Neden Gitti

Ekin Koç Amerika’ya Neden Gitti

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Sultan Ahmed rolüne can veren Ekin Koç diziden ayrılmasıyla kendini Amerika’ya attı. Oyuncunun Amerika’ya neden gittiği hakkında bilgiler açıklanmaya başladı. Uçan Kuş Tv’nin İki Kadın Arasında isimli programının sunucularından Birsen Altuntaş oyuncunun Amerika’ya gittiğini açıkladı. Neden gittiğine ve geri dönüp dönmeme konusuna […]

22 Temmuz 2016 - 13:16

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Sultan Ahmed rolüne can veren Ekin Koç diziden ayrılmasıyla kendini Amerika’ya attı. Oyuncunun Amerika’ya neden gittiği hakkında bilgiler açıklanmaya başladı.

Uçan Kuş Tv’nin İki Kadın Arasında isimli programının sunucularından Birsen Altuntaş oyuncunun Amerika’ya gittiğini açıkladı. Neden gittiğine ve geri dönüp dönmeme konusuna da açıklık getiren Altuntaş soruyla ilgili 5 aylık süreliğine gittiğini ve Amerika’da kafa dinleyip oyunculuk eğitimi alacağını öne sürdü.

Ekin Koç Kimdir?

Antalya’nın Alanya ilçesinde 21 haziran 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Turizmci babası ve bankacı annesi olan oyuncunun ailesi Manavgat yerlisidir. Çok sayıda dizilerde rol alan başarılı oyuncu son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Sultan Ahmet karakteri rolüne can vermiştir.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?