Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Emanet Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor (Ev Sineması)

Sinema filmi tarzında hazırlanan Emanet adlı Tv filmi sadece bugün televizyonda gösterime girecek. Ev sinema filmi Emanet bu akşam Tv’de ilk defa TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Filmin oyuncuları, konusu ve fragmanına bu haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Filmin oyuncu kadrosunda Tayanç Ayaydın (Mirza), Çağla Naz Kargı (Elif), Turgay Aydın (Cihan), Elena Viunova (Sveta), Kadir Özdal (Kürşat) ve Koray Şahinbaş (Cemal) yer alıyor. Ev Sinema […]

Emanet Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor (Ev Sineması)
19 Ocak 2017 - 17:05 'de eklendi.

Sinema filmi tarzında hazırlanan Emanet adlı Tv filmi sadece bugün televizyonda gösterime girecek. Ev sinema filmi Emanet bu akşam Tv’de ilk defa TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Filmin oyuncuları, konusu ve fragmanına bu haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Filmin oyuncu kadrosunda Tayanç Ayaydın (Mirza), Çağla Naz Kargı (Elif), Turgay Aydın (Cihan), Elena Viunova (Sveta), Kadir Özdal (Kürşat) ve Koray Şahinbaş (Cemal) yer alıyor. Ev Sinema filmi Emanet Tv’de ilk kez 19 Ocak Perşembe akşamı saat 22:00’da Trt 1 ekranlarında sizlerle olacak.

Emanet Konusu; 

Polis, güvenlik görevlisi ve mafya arasında geçen amansız bir mücadele işlenecek. Güvenlik görevlisi olarak bir sitede çalışan Mirza’nın site içinde işlenen cinayetin tek görgü tanığı olan ufak kızın kaçırılmasıyla mafya ile süren amansız mücadele ekranlara taşınıyor.

Emanet Fragmanı

Emanet Oyuncuları

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER